Лекція Scott Illingworth «Нью-Йоркський театральний транзит»

Новий театр на Печерську та Дім “Майстер Клас” запрошують 10 травня на лекцію американського режисера Scott Illingworth «Нью-Йоркський театральний транзит».

Нью-Йорк – це місто, що є у постійному русі, на перехресті європейського та американського театру, на перехресті експериментального театру та класичного. Він сміливо поєднує документ, живопис, фізичні практики, технології майбутнього у театральних проектах. Театр Нью-Йорка – це і Бродвей, так само, як і сцени для експериментальних пошуків нової драми і режисури.

У лекції «Нью-Йоркський театральний транзит» мова буде йти про театри цього міста, тенденції, як розважального (Бродвей), так і експериментального театру. Про те, як театр перетинається з іншими видами мистецтв: танець, рух, музика, які нові форми внаслідку виникають, наприклад, документальний чи імерсивний театр.

Спікер – SCOTT ILLINGWORTH, професор Tisch School of the Arts, режисер (Нью-Йорк).

Очікується серія “питання-відповідь” під час лекції.

Лекція буде цікава широкому колу людей, всім, хто любить театр.

Вартість – 200 грн., квитки можна придбати у касі Дому МК та за посиланням https://studydive.com/ua/lekciya-scott-illingworth-nyu-yorkskiy-teatralniy-tranzit-1910?fbclid=IwAR21GlkB-_2Nr3Mye9T0y54rag6VsWQQk2pC1VcTkieqaAGm8Kt-9x2BS4w