Live-сет Алли Загайкевич

Для виставки “Умови виробництва пам’яті” Алла Загайкевич створила авторську версію звукової доріжки для німого фільму Les Nuits électriques (Електричні Ночі) знятого Еженом Деславом* в 1928 році.

На відкритті проекту, 24 березня о 18.00, Алла зіграє live-сет. У зв’яку з обмеженою кількістю місць, вхід на подію виключно за реєстрацією: будь ласка заповніть форму https://goo.gl/forms/xjpGyy1RNmTGXw5q2
або зателефонуйте (044) 594 10 63

З 19.00 вхід на виставку вільний. Більше про проект — https://www.facebook.com/events/174776553037942/

*Ежен Деслав [Євген Антонович Слабченко, 1899–1966], активний діяч українського емігрантського руху, один з основоположників українського скаутського руху і родич історика академіка Михайла Слабченка. Деслав брав участь в Громадянській війні проти гетьмана Скоропадського [на стороні Петлюри], працював в дипломатичному корпусі. Після еміграції в 1920 році вивчав міжнародне право в Празькому і Берлінському університетах, потім — в Паризькій Сорбонні. Після закінчення Паризької кіношколи Деслав паралельно працював в області кіножурналістики, опублікував ряд статей в журналі «Кіно», заснував в Парижі товариство «Друзі українського кіно», що сприяло популяризації українського кіно за кордоном. Він був співавтором фільму «Війна дітей», нагородженого в 1938 році премією «Оскар». Але найважливішим є те, що Деслав був вхожий в коло Філіппо Томмазо Марінетті і Луїджі Руссоло. Фільми Десава, такі як «Марш машин», «Електричні ночі», в яких він експериментував з візуальним рядом і звуком, справили значний вплив на розвиток футуризму.