Майстер-клас австралійського композитора Джуліана Кохрана

19 жовтня в Домі МК у рамках концертного туру переможця міжнародного конкурсу піаністів ім. Дж. Кохрана Світлани Гололобової та Днів відкритих дверей Дому МК – пройде майстер-клас видатного австралійського композитора, математика та засновника конкурсу – Джуліана Кохрана.

Дж. Кохран познайомить слухачів з процесом імпровізації й народженням нового твору, скомпонованого на основі ідеї, якою є певна музична тема.

Вхід на подію – безкоштовний – за попередньою реєстрацією за телефоном – 594 10 63. Кількість місць обмежена.

Творчість Джуліана Кохрана продовжує фортепіанну традицію Ліста, Балакірєва, Равеля й Прокоф’єва. У його роботах багатий звук фортепіано є метафорою оркестру. Класична традиція – гармонійна мова, багатоголосся і структурні форми – забезпечує основу, з якої виникає й розвивається музична мова Кохрана. Іншим джерелом натхнення композитора є естетика танцю, котра пронизує такі його твори, як II і III Соната для фортепіано та симфонія “Симфонічна історія”. Роботи Кохрана звучали в найвідоміших концертних залах світу, зокрема в берлінському Консертхаусі, амстердамському Концертгебау, петербурзькій філармонії і нью-йоркському Карнегі-хол (мазурки в імпровізації Гіла Саллівана). Виконавці творів композитора підкреслюють унікальну логіку й послідовність його робіт, що дають артистам свободу художнього вираження.

Міжнародний конкурс піаністів ім. Дж. Кохрана був заснований у 2014 році. Унікальна філософія конкурсу визначає баланс між елементами суперництва і артистичного розвитку. Застосування інноваційних методик оцінювання дозволяє членам журі розгледіти зрілий і чутливий музичний талант, незалежно від віку та походження.

Міжнародний конкурс піаністів ім. Дж. Кохрана, концерти та майстер-класи конкурсу проходять під патронатом посольства Австралії у Варшаві.