Майстер-клас художниці Джордж-Енн ДеВілбісс Ґоуен (США)

24 травня о 15:00 запрошуємо на майстер-клас відомої американської художниці Джордж-Енн ДеВілбісс Ґоуен. Учасниками заходу можуть бути діти віком від 10 до 15 років. Художниця Джордж-Енн Ґоуен, яка працює у штаті Коннектикут, робить свої твори у техніці бріколажу.

Зверніть увагу: Для майстер-класу учасникам необхідно мати з собою ножиці чи канцелярський ніж та клей, а також на свій розсуд можна взяти поштові картки, фото, мапи, репродукції тощо.

Приходьте та  пориньте у світ мистецтва: дізнавайтеся  про  становлення художниці, її менторів, творчий шлях та спробуйте відтворити улюблені художні прийоми!

Майстер-клас відбувається в рамках програми Державного департаменту США «Мистецтво в посольствах».

Джордж-Енн демонструвала свої роботи в Культурному центрі Гоуленда (Бікон, штат Нью-Йорк); Вільній бібліотеці та музеях імені Акіна (Паулінг, штат Нью-Йорк); галереї «Тріз плейс» (Орлеан, штат Массачусетс); галереях Бакельєра-Кардонскі та Моррісона в Кенті, штат Коннектикут. Нагороджена численними відзнаками; зокрема, отримала перший приз на конкурсі 49-ї щорічної виставки «Мистецтво Північного Сходу США». 

Кількість місць на майстер-клас обмежена. Реєстрація на подію обов’язкова, за телефоном – 044 594 10 63.