Майстер-класи з писанкарства

7 квітня з 12:00 в Домі МК спеціальна програма для відвідувачів – майстер-класи із писанкарства “Створи свій світ на писанці”. Також протягом дня для відвідувачів Master Friends Cafe діють спецільні пропозиції.

Отже, з 12:00, разом із українськими майстрами Ви зможете познайомитися з традицією писанкарства: дізнатися про символіку, яку найчастіше зображували на писанці, утаємничитися в особливості кольорової палітри писанки, спробувати оволодіти технологією її створення. Нехай цей прадавній символ життя – писанка – заясніє Вашими сподіваннями, фантазією, натхненням!

І повірте, створити свою писанку може кожен – незалежно від віку. Тому запрошуємо і дорослих, і дітей на наш майстер-клас.
Розклад майстер-класів із писанкарства:
12:00-13:00, 
14:00 – 15:00, 
а також 15:00 – 16:00.

Водночас наші найкращі кулінари із Master Friends Cafe запропонують смачні паски, створені за давніми кулінарними рецептами і оздобленими авторським декором. Аби кожна паска на Вашому Великодньому столі була неповторною.

Також у суботу у Master Friends Cafe Ви можете замовити страви із пісного меню за спеціальними пропозиціями.

Вартість участі у майстер-класі з писанкарства – 150 грн.

Традиційні паски з сухофруктами та авторським декором – від 60 грн. (Учасники майстер-класів матимуть знижку на паску – 10%). 

Реєстрація на майстер-клас обов’язкова за телефоном – 044 594 10 63.