Marinita & Amir Shahsar у Домі МК

20 серпня о 19:00 у Домі МК – спеціальна подія. На нашій сцені відбудеться концерт Marinita (Україна) & Amir Shahsar (Ізраїль).

Marinita – вокал, фортепіано
Amir Shahsar – перський ней, кавал, турецький кларнет, вокал
Orhan Agabeyli – перкусія

Це вишуканий букет культур різних народів: євреїв, азербайджанців, персів, турків, ромів, українців, у якому кожна квіточка унікальна, а цілий букет є витвором мистецтва.

Проект поєднав музикантів, кожен із яких репрезентує декілька культурних традицій. Вони змішують народну музику з класичною та джазовою, поєднують музику стародавню і сучасну. Слухаючи їхній концерт, мандруєш у просторі і часі.

Amir Shahsar (Амір Шахсар) – відомий ізраїльський музикант, легенда World Music, майстер гри на кларнеті та орієнтальних духових інструментах. Він народився в Ірані, але вже 28 років проживає в Ізраїлі. Амір співпрацює з багатьма світовими зірками, серед яких Yasmin Levi, Sarit Hadad, Noa, Дживан Гаспарян та інші. В своїй творчості він поєднує середземноморську та суфійську музику з мугамом, джазом та іншими культурними традиціями.

Marinita – Marina Zakharova (Марина Захарова) – українська співачка, піаністка та композиторка, віртуозно володіє вокально-фортепіанною технікою, має барвисту етнічну манеру співу із витонченою орієнтальною мелізматикою; поєднує сефардську, ромську, українську, кримськотатарську, азербайджанську та інші музичні традиції з джазовою та класичною музикою. marinita.com.ua

Orhan Agabeyli (Орхан Агабейлі) – перкусіоніст, барабанщик, викладач, який створив власну школу гри на перкусії. Орхан є учасником різних музичних проектів, грає в найрізноманітніших стилях: від автентичної музики сходу, до джазу, року та фанку.

Концертний тур в Україні відбувається в межах кампанії проти ксенофобії та дискримінації “Мистецтво толерантності” за підтримки Міжнародного фонду Відродження та Посольства держави Ізраїль в Україні.

Вартість квитків на концерт – 200 грн. Студенти і пенсіонети мають 50-відсоткову знижку

Бронювання за телефоном – 044 594 10 63