Mavka. Різдво

Свято наближається! А з ним і святкова музика!

Ви ж чули різдвяні колядки? І чули, як хор співає різдвяні колядки? Та чи ви чули, як українські колядки співає одна людина і звучить при цьому, наче цілий багатоголосний хор?
25 грудня буде така нагода: Mavka з ексклюзивною різдвяною програмою виконає сучасні обробки українських колядок на луп-станції. У програмі виступу також абсолютно нові композиції, створені спеціально до Різдва, і пісні, написані власною «русалчиною» мовою.

Вокалістка записуватиме та накладатиме один голос на другий, на третій, на четвертий і п’ятий, усі поєднані святковою гармонією. Аби довго не мучити свою фантазію, подивіться і послухайте, як Mavka віртуозно створює поліфонію і виконує «Щедрик». І таких див буде цілий концерт!
https://www.youtube.com/watch?v=yAI7ybEWgF8

І ще така колядка:
https://www.youtube.com/watch?v=0LlvaSpRetI

Mavka – український гурт, у музиці якого поєднано лайв-лупінг, етніку, електроніку, ембієнт та даунтемпо. Працюючи із луп-станцією, вокалістка групи в режимі реального часу створює багатоголосся.

Групу Mavka було створено у 2013 році актрисою Іриною Лазер (вокалістка, композитор, виконавець) та Олексієм Мікрюковим (композитор).

Вартість квитка – 200 грн