“Медитація за шкалою Ріхтера” від МАРК ТОКАР ТРІО

У рамках всеукраїнського туру 8 квітня о 18:00 МАРК ТОКАР ТРІО презентуватиме в Домі МК концертну програму “Медитація за шкалою Ріхтера”.

МАРК ТОКАР ТРІО / Україна-США Марк Токар -джазовий контрабасист світового рівня, ключова фігура української імпровізаційної сцени, учасник численних міжнародних проектів, перший український музикант, що грав на престижному Chicago Jazz Festival.

У складі його тріо — представники молодого покоління джазових музикантів саксофоніст Михайло Балог та барабанщик Олексій Артемов (NYC).

«Музика нашого тріо — це сміливе поєднання української традиції з сучасною імпровізацією, — говорить Марк Токар. — Тому наше звучання веде слухача від глибинної української етніки крізь рокові і джазові рифи до сучасних імпровізаційних форм, які , в свою чергу, переходять від медитаційних настроїв до бурхливих, вибухових, навіть, шквальних кульмінацій». Тому назва цього українського туру, який охоплює сім міст, – Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Харків, Запоріжжя та Одесу, – “Медитація за шкалою Ріхтера”

Вартість квитків на концерт – 200 грн. Реєстрація на концерт за телефоном – 044 594 10 63.