Михайло Іллєнко: “Pit-stop”

Українська кіноакадемія оголошує про відкриття освітньої програми. Розпочне програму творчий виступ відомого кінорежисера, Голови Правління Української кіноакадемії Михайла Іллєнка, що відбудеться 31 жовтня у Домі “Майстер Клас” (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 57).

В рамках освітньої програми відбудуться творчі зустрічі із відомими кінематографістами, майстер-класи на тему режисури документального та ігрового кіно, акторської майстерності, інноваційних технологій у кінобізнесі та побудови фестивальної стратегії фільму. Основна аудиторія курсу – кінематографісти, студенти профільних вишів та всі, хто цікавляться кіно.

31 жовтня о 19:00 відбудеться перший захід “Михайло Іллєнко: “Pit-stop” (посилання на реєстраційну форму: http://bit.ly/2gxyyJ4)”. Відомий український режисер, Голова Правління Української Кіноакадемії розповість про свої останні фільми, що не могли бути реалізовані 25, 35, 50 років назад, коли виникали задуми і писались сценарії «Фучжоу», «Сьомого маршруту», «Толоки», а «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» був безпідставною мрією.

Цього вечора режисер запропонує відвідувачам своєрідний творчий щоденник, котрий він задокументував за допомогою головного інструменту кожного кіномитця – відеокамери:

“Всі, з ким я спілкуюсь, відчувають це. Відчувають прискорення. Прискорення часу. Для того, щоб поповнити запаси пального і зрозуміти як їхати далі, в якому напрямку, з якою метою… вигадали Pit-stop – коротку зупинку. Насправді, Pit-stop це суміш того, що попереду, із тим, що вже зникає позаду. Частково дорогу в дзеркальці заднього виду мені вдалося для себе зберегти – що встигав, знімав на відео. Відібрав з цих кадрів такі, що пов’язані з професією, і склався Pit-stop. Як правило, всім хочеться побачити перегони. Я запрошую на Pit-stop. Врешті, ми не дуже знаємо один одного – літаємо навперейми. Можливо, саме Pit-stop – спосіб познайомитися ближче…”

Захід відбудеться 31 жовтня у Домі “Майстер Клас” (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 57). Початок о 19:00. Вартість відвідування за реєстрацією – 150 грн, без реєстрації – 200 грн. Квиток можна придбати безпосередньо перед початком заходу в Домі “Майстер Клас”.

Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2gxyyJ4, кількість місць обмежена.