Михаїл Александрович – повернення легенди

11 листопада (п’ятниця) о 19:00 у великому залі Дому МК за адресою: вул.Богдана Хмельницького, 57 б, відбудеться літературно-музичний вечір “Михаїл Александрович – повернення легенди”. Це творча зустріч з журналістом і письменником Леонідом Махлісом (Мюнхен).

Вечір присвячений видатному співаку і кантору Михаїлу Александровичу – вундеркінду, кумиру мільйонів, культурному феномену, який відбувся у довоєнній Латвії і СРСР і зумів повторити свій успіх в еміграції.

Ведучий вечора і автор першої у світовій літературі біографії артиста – «Шість кар’єр Михаїла Александровича. Життя Тенора» Леонід Махліс дарує гостям можливість пройти слідами унікального за довжиною (75 років!) і успішності (більше 22 мільйонів платівок за результатами продажів у самому СРСР!) творчого шляху майстра оперного вокалу, російських романсів, неаполітанських і єврейських пісень та літургійної музики і відчути дух Його часу.

У програмі вечора: особисті спогади автора, презентація книги, демонстрація нового документального фільму Володимира Шаронова «Как соловей о розе…», слайдів, відеокліпів, фотографій у супроводі рідкісних записів вокальних творів у виконанні видатного співака і кантора ХХ сторіччя.

Організатори вечора: телеканал “Еспресо”, Дім МК, Національна спілка композиторів України, Національна музична академія імені П. І. Чайковського, Єврейський форум України.

Вхід на подію безкоштовний, за запрошеннями! Запрошення можна замовити за телефоном: 044 594 10 63.