Михаїл Шух. Перфоманс Angeli Terra

15 квітня о 17:00 композитор Михаїл Шух представить в Домі МК авторський арт-проект ANGELI TERRA – музично-візуальний перфоманс у стилі «фентезі» для солістів, дитячого хору, вокального та інструментального ансамблів.

ANGELI TERRA – яскраве сучасне музично-театралізоване дійство, що витікає з глибинних джерел європейської культури і охоплює традиційні християнські музичні пласти від середньовіччя до сьогодення. Твір поєднує у собі елементи яскравого музичного перфомансу та аудіо-візуальних засобів, що вкупі створюють у глядачів відчуття безпосередньої причетності до таємничої атмосфери «культурного паломництва».

Драматургія ANGELI TERRA базується на темі одвічного прагнення людини доторкнутися до Природи Божественного Світла, відчути животворні вібрації Вселенської Гармонії, сповнитися щирою Любов’ю і непохитною екзистенційною Вірою.

Саме заради цього високого сенсу блукають Паломники всіх часів своїми примарними шляхами, аби дістатися загадкової та чарівної Країни Небесних Янголів.

У творі використані латинські та церковнослов’янські канонічні духовні тексти.

Виконавці:
Дитячий хор «ЛИБІДЬ» (камерний склад) – художній керівник Лариса Чинчева.
Солісти:
Вікторія Заболоцька – сопрано,
Назар Корняк – тенор,
Ірина Гожельник – скрипка,
Оксана Венгер – віолончель,
Кирило Чинчевий – фортепіано,
Станіслав Маслов – ударні,
Павло Кауров – ударні,
Вокальний ансамбль студентів НПУ у складі: Вікторія Раінчук, Назар Корняк, Павло Кауров, Ганна Бібікова, Вікторія Сторож, Іван Беценко, Лідія Міхеєва, Іван Матковський.

Всього в проекті зайнято 22 виконавці.

Прем’єрне виконання ANGELI TERRA відбулося 23 вересня 2017 року у Камінній залі музею Київська фортеця та 7 жовтня 2017р. на Міжнародному фестивалі Київ-Музік-Фест.

Обидва виступи пройшли при повних залах з великим успіхом та зі схвальними відгуками у ЗМІ.

Вхід вільний!