Мистецькі практики дослідження міста

Запрошуємо на зустріч із Діаною Ухіною Diana Una – кураторкою і дослідницею з Бішкека, яка розповість про проекти “Лабораторії сі” Artfaqt – Laboratoria ci та контекст сучасного мистецтва і досліджень міста у Киргизстані. Подія відбудеться 26 липня о 19:00 в Галерея в Домі Майстер Клас, Хмельницького 57Б.

Діана Ухіна представить підходи, які практикує “Лабораторія сі” для дослідження міста, зокрема вивчення історії і трансформації районів, дрейф і фотодрейф, ментальні мапи. Для “Лабораторії сі” мистецькі практики дослідження є стратегією перевідкриття міста і виявлення додаткових смислів його сприйняття і розуміння. Учасники і учасниці лабораторії розглядають мистецтво як критичну дисципліну, що поєднує дослідження, теорію і освіту, де важливий перехід від об’єкта до події, процесу, вивчення, занурення.

Діана Ухіна – кураторка і дослідниця з Бішкека, директорка “Лабораторії сі” – простору виробництва мистецтва та смислів, а також міждисциплінарної дослідницької практики http://laboratoriaci.org/

Резиденція Діани Ухіної в Києві відбувається в рамках програми резиденцій Платформи АРТ ПРОСПЕКТ – річного пілотного проекту, який об’єднує мистецькі організації, художниць, художників, кураторок і кураторів із Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану, Узбекистану та України.

Платформа АРТ ПРОСПЕКТ http://www.artprospect.org/ – ініціатива некомерційної організації CEC ArtsLink. Резиденції в Києві приймають партнери Платформи – CCA Foundation i Open Place.