Moon Shadows

MK Classics (арт-директор – Тетяна Калініченко) представляє 15/03, 19:30
Moon Shadows
Тетяна Журавель (сопрано)
Зоя Володарська (фортепіано)

Програма:
1. Р. Шуман 5 романсів з циклу «Любов поета» (В сиянье теплых майских дней, Цветов венок душистый, И розы и лилии, Встречаю взор очей твоих, В цветах белоснежных лилий)
2. Р. Шуман «Місячне сяйво»
3. Р. Штраус 3 пісні Офелії
4. Р. Штраус Ніч
5. Р. Штраус Серенада
6. Б. Лятошинський «Місячні тіні»
7. Б. Лятошинський «Три романси на слова старовинних китайських поетів»

ТЕТЯНА ЖУРАВЕЛЬ

Випускниця Національної музичної академії України ім. П. Чайковського.
Участь у конкурсах:
– 6 Міжнародний конкурс молодих оперних співаків ім. А. Солов’яненка (Донецьк, 2013) – 3 премія;
– 1 міжнародний конкурс вокалістів Єви Мартон (Будапешт, 2014) (I International Éva Marton Singing Competition) – 2 премія, Приз глядацьких симпатій;
– 9 міжнародний конкурс вокалістів ім. С. Монюшка (Варшава, 2016) (9th International Stanisław Moniuszko Vocal Competition) – півфіналістка;
– 1 міжнародний конкурс вокалістів Віргіліюса Норейки (Вільнюс, 2017) (1 International Virgilijus Noreika Competition for Singers) – Приз глядацьких симпатій.
У грудні 2016 року дебютувала в Угорській національній опері в партії Цариці ночі з «Чарівної флейти» Моцарта, а також отримала надзвичайно позитивну критику за партію Марії Сієрви в опері Петера Етвьоша «Любов та інші демони». Виконала роль Віолетти Валері в «Травіаті» Дж. Верді (сезон 2017-2018), партнером в партії Жермона був легендарний італійський співак Лео Нуччі.
У вересні 2017 дебютувала у Львівській національній опері в партії Цариці ночі.
В листопаді 2017 р. виконала партію Белінди в опері Перселла «Дідона та Еней» в першій бароковій постановці (історично-інформоване виконавство), здійсненою Open Opera Ukraine. А також отримала надзвичайно позитивні відгуки за виконання соло сопрано в «Реквіємі» Д. Лігеті разом з Національним хором Угорщини та Національним оркестром Бельгії в Центрі мистецтв BOZAR в Брюсселі.
Відвідувала майстер-класи Марчелло Ліппі (Marcello Lippi), Клаудіо Кавіна (Claudio Cavina), Марії Крістіни Кір (Maria Cristina Kiehr), Емми Кіркбі (Emma Kirkby).

Вартість квитків – 250 грн., студенти та пенсіонери – 200 грн.
Квитки можна придбати у касі Дому МК або за посиланням https://kiev.karabas.com/ua/moon-shadows

*NotaBene: В нашому камерному залі – лише 70 місць. Кожен концерт – це унікальна подія. Тому ми радимо подбати про квитки заздалегідь.