Music Intensive Weekend – Concert – Heinali feat Balog / Alloise

Music Intensive Weekend – Coaches Concert – Heinali & Michael Balog / ALLOISE Unplugged

Лектори та викладачі Vedel School – Школа Сучасної Музики залюбки поділяться з Тобою своєю майстерністю та досвідом під час Music Intensive Weekend у Києві. Перш за все усі вони успішні та класні музиканти. І саме тому ми підготували для Тебе незвичайний концерт.

Heinali* та Michael Balog** створили для Тебе особливу програму у стилі creative jazz/live ambient. Двоє майстрів імпровізації зустрінуться на одній сцені, поєднають дві різні музичні традиції – джаз та електроніку. Готовий зануритися в море ніжних медитативних мелодій та яскравих блискучих реверберацій – поринувши у світ модульних сновидінь – Modular Dreams? Тоді набирай в легені якомога більше кисню і приходь!

Джазову музичну хвилю підхопить ALLOISE*** із акустичною програмою Unplugged. Добре відомим хітам ALLOISE надасть нового звучання один з найкращих джазових піаністів Олег Пашковский****.

Тож save the date і давай проведемо цей вечір разом
7 квітня
20:00
Музичний простір МК
Київ, вул. Богдана Хмельницького, 57б
Вхід – 250 грн
Квитки за посиланням ==>>> https://bit.ly/2HNTJoQ

Music is made With You!

* Heinali псевдонім українського композитора та саунд артиста Олега Шпудейко Oleg Shpudeiko.
Серед його робіт музика до відеогри Bound від Plastic/ Sony Santa Monica (Польша/США). Нагороджена Best Digital Audio 2017 від Digital Dragons, хореографії A Thread (Jean Abreu Dance) та є поставленою в Southbank Centre (Великобританія), SynthTap хореографічний перформанс, що поєднує у собі степ та модульний синтез.
З 2013-го року співпрацює із Олексієм Шмураком Алексей Шмурак (Alexey Shmurak), композитором, що має академічний «бекграунд». Дует реалізував багато міждисциплінарних проектів, в тому числі концерти, перформанси та інсталляції, з поетами, художниками, музикантами та віджеями, в співпраці із Plivka, концертним агентством УХО, Die Berliner Akademie der Künste.
Роботи Heinali випускались на Injazero, Sony Interactive Entertainment, The Flenser, NEN Records. Остання Iridescent LP вийшла на Injazero восени 2018-го і потрапила до списку найкращих альбомів року за виданнями Coma та LiRoom.
Виступи Heinali наживо основані на електроній імпровізації, з акцентом на процесі та із активним використанням техніки модульного синтезу та обробки звуку.
https://www.heinali.info

** Michael Balog Михайло Балог – мультиінструменталіст, композитор і засновник музичної школи Vedel School – Школа Сучасної Музики у Львові. Він відомий не лише як успішний джазовий саксофоніст: ембіентна музика його електронного проекту Manu звучала в багатьох сакральних місцях – соборах, лофтових локаціях і храмах різноманітних конфесій. Як сольний виконавець Балог брав участь в фестивалях Jazz Bez, Alfa Jazz Fest (нині — Leopolis Jazz Fest) та ін. Він багато гастролює Європою, робить спільні проекти з театральною етно-групою KURBASY хором ΕΣΧΑΤΟΦΟΝIΑ, є постійним учасником тріо відомого джазового контрабасиста Марка Токара – Mark Tokar Trio. Одним із захоплень Михайла Балога є індійська класична музика, котра проникла у його свідоме та підсвідоме життя завдяки зануренню у північноіндійську традицію хіндустані під опікою видатного, віртуозного виконавця на флейті бансурі – Пандита Харіпрасада Чаурасії Pandit Hariprasad Chaurasia.

*** ALLOISE (Алла Московка) – відома українська співачка, що виконує пісні в стилях поп, соул, RnB і фольк. Закінчила КНУКіМ.
У 2004 році співала у складі електронної групи «Tomato Jaws».
З 2007 року по 2012 р. Була вокалісткою та автором пісень гурту «Gorchitza» – українського англомовного гурту, який був визнаний і за межами України.
З квітня 2012 року ALLOISE розпочала сольну кар’єру. А вже в листопаді 2012 стала кращою українською артисткою за версією MTV EMA.
В червні 2014 кліп Alloise на пісню «Tell Me of Fire» потрапив в ефір телеканалу MTV США. Це перший випадок, коли пісня українського артиста потрапила до ефіру головного музичного каналу США. В той же період в італійському музичному чарті earone.it пісню «Tell Me of Fire» визнали «кращою піснею тижня».
Alloise також відома своїми спільними роботами із Собчук Олег та гуртом «СКАЙ», Олег Фагот Михайлюта (Олег Михайлюта) «Фаготом» із гурту «ТНМК» та DJ Lutique.
За роки своєї кар’єри співачка виступала на одній сцені з такими світовими артистами, як Morcheeba Band, Kosheen, Craig David, Nelly Furtado, Jessie Ware, Sophie Ellis Bextor, Loreen і Faithless. Також співачка співпрацювала зі всесвітньо відомим продюсером — Уолденом, відомим по роботі з Whitney Houston, Ray Charles, Diana Ross та іншими.
Крім музичної кар’єри, Алла грає в театрі Театр КРоТ у таких п’єсах – «Сни Васіліси Єгоровни» та «Andy Warhol. Вигадка» за п’єсвми Леся Подерв’янського Лесь Подерв’янський.

**** Олег Пашковский – відомий джазовий піаніст-клавішник. Останні кілька років експерементує зі стилями та тембрами, практикує імпровізаційні виступи наживо. Учасник груп Группа БУДУ та New Brain Trio. Із останнім виступав на таких фестивалях як Jazz Bez, Gogol Fest, White Nights UA, Jazzomyr, Arsenal Open Air, Leopolis Jazz Fest та ін. Співпрацював з багатьма відомими артистами України. А саме – Игорь Закус (Igor Zakus) Олександр Пономарьов, Ірина Білик, Атомік Сімао та інші.