Music Intensive Weekend – Critical Listening of Music Workshop

Music Intensive Weekend – Алексей Шмурак (Alexey Shmurak) – Critical Listening of Music

Music Intensive Weekend від Vedel School – Школа Сучасної Музики у Києві підготували лекції не тільки для професійних музикантів, але і для поціновувачів музики.

Якщо Твоя діяльність не пов’язана з музикою, але Твоє життя не можливо уявити без музики, тоді ця лекція саме для Тебе!

Критичне Музичне Слухання – це здібність розібрати чому та чи інша музика Тобі цікава, або не цікава. Що саме Ти чуєш і як визначити на скільки якісну музику Ти чуєш.

Лекція київського композитора та музиканта Олексія Шмурака* присвячена проблемі сприйняття складної чи не дуже очевидної музики на концертах та мультимедійних проектах; розширенню рамок сприйняття музичного та звукового в побутовому контексті.

Поговоримо про ситуації швидких змін ієрархій та переосмислення ролі музики, окремих її елементів в побуті, індустрії, культурі та арт-практиках.
Звичні ніші, звичні локації мігрують під впливом технологій, насамперед інформаційних, і людині доводиться пристосовуватись, оновлювати переваги.
Олексій розповість, як слухати складну музику і як ставитись до музики в собі.

Все, що Ти завжди хотів знати про Музику, але боявся спитати.

Вартість – 200 грн
Кількість місць обмежена
Реєстрація за посиланням – https://www.vedel.school/critical-listening

Чекаємо на Тебе
7 квітня (неділя)
початок о 17:00
Музичний простір МК
Київ, вулиця Богдана Хмельницького, 57б

* Олексій Шмурак Алексей Шмурак (Alexey Shmurak) – київський композитор, музикант, лектор та митець, що працює з різними формами комунікації з аудиторією. Олексій займається просвітницькою діяльністю, пропонуючи доступні та свіжі підходи щодо культури, мистецтва та музики в житті як спеціалістів, так і поціновувачів музики.

Саундартист з Києва. Після навчання як піаніст та випуску з Національної музичної Академії України ім. Чайковського за спеціальністю «композитор» Олексій працював як композитор та виконавець у класичній, сучасній класичній, експериментальній музиці та мультимедійних перформансах. У своїх виступах артист часто використовує голос, духові, ударні, електроніку та простір. Інтерес у просвітницькій та дослідницькій сферах втілюється в рамках арт-лабораторій, майстер-класів та публічних лекцій.

Олексій мав виступи та проекти на численних платформах різних країн світу: Akademie der Künste в Берліні, зал WDR в Кельні, International Summer Courses for New Music в Дармштадті, Muffatwerk в Мюнхені, Варшавська філармонія, Маріїнський театр у Санкт-Петербурзі, Гогольфест в Києві, Львівська філармонія.

З 2010 року Олексій постійно співпрацює із місією Goethe-Institut в Києві. Також були епізодичні коллаборації із відділеннями інституту в Санкт-Петербурзі, Мюнхені та Ташкенті.

Олексій був резидентом експериментального інтердисциплінарного київського арт-простору Plivka, де створював проекти разом з кураторами Сашою Андрусік Sasha Andrusyk , співзасновником музичної агенції «Ухо» та Дімою Казаковим Дмитрий Казаков (Dima Kazakov), співзасновником поетичного видавництва «Лоція».

Разом з іншим київським композитором та електроакустичним артистом Олегом Шпудейко Oleg Shpudeiko Олексій наразі працює над переосмисленням електронної танцювальної музики і пісенних форм та створенням мультижанрових, інтерактивних й іммерсивних перформансів і виставок.