Music Intensive Weekend – Heinali – Modular Workshop

Vedel School – Школа Сучасної Музики розширює кордони.
Ми давно обіцяли, що огранізуємо навчання і у Києві. Розпочинаємо формат музичних інтенсивів вихідного дня у Києві – Music Intensive Weekend.

Відкриваємо Music Intensive Weekend авторським воркшопом з модульного синтезу – Modular Counterpoint від Oleg Shpudeiko .

Modular Counterpoint – основи поліфонічної фактури у модульному синтезі: створення алгоритмічних мелодій та контрапунктів.

Модульний синтез – тут зустрічаються Музика, Фізика та Математика.

Якщо Ти цікавишся електронною музикою та приділяєш хоч трохи уваги методам звуковидобування чи саунд-дизайну, то Ти, звісно, чув і про модульний синтез і про модульні синтезатори. Загалом, люди, що знають як поводитись із модульними синтезаторами, будуть говорити про усі складнощі роботи із «залізом» та про те, як важливо вміти відчувати та чути свій інструмент. На перший погляд, модульні синтезатори справляють досить лякаюче враження: безліч усіляких ручок, дротів та символів, що можна було зустріти лише на сторінках підручника з електротехніки, але це лише на перший погляд)

Український композитор та майстер модульних справ Oleg Shpudeiko Олег Шпудейко знає, як не «відлякати» Тебе від пориву дослідити, що це за таке явище – модульний синтез. Для тих, хто знається на модульному синтезі, Олега, відомого під псевдонімом Heinali, особливо рекламувати і не потрібно. Його досвід та активна робота в Україні та за її межами самі все зроблять. А для тих, хто лише знайомиться із цим напрямком, Heinali зможе на прикладі власного сетапу доступно і просто все розповісти.

Під час воркшопу будуть розглянуті найпростіші методи створення алгоритмічних мелодій та вільних контрапунктів на модульному синтезаторі за допомогою генераторів низькочастотних хвиль, випадкових (random) значень та квантизації.

Методи, що будуть розглянуті під час воркшопу, можуть бути використані не лише в практиці модульного синтезу, але й адаптуються для практик алгоритмічної (generative) музики загалом, в таких програмах як MAX/MSP, SuperCollider та VCV Rack.

Для участі у воркшопі знання шкільного курсу фізики (хвилі та їх форми) та елементарної теорії музики (ритм, висота звуку, лад, інтервал) вітаються, та не є обов’язвковими.

Інтесив поділятиметься на 2 частини:

– Лекція та теоритичний матеріал;
– Практична частина. Запитання – відповіді.

Отже, warm welcome на перший інтенсив Music Intensive Weekend у Києві!!!

Посилання на сайт викладача – https://www.heinali.info
Вартість участі – 500 грн
Реєстрація за посиланням – https://www.vedel.school/modular
* Кількість місць обмежена, тому участь лише за умови підтвердженої реєстрації та передоплати.

6 квітня
13:00 16:00
Київ, Музичний простір МК, вулиця Богдана Хмельницького, 57б