Music Intensive Weekend – лекція “Сучасна Музична Освіта”

Лекція – Сучасна музична освіта

Музика є невід’ємною частиною повсякденного життя будь-якої людини. Можливість кожного з нас усвідомлено взаємодіяти з нею, робить наше життя насиченішим та змістовнішим.
Саме тому майже у кожного із нас у певний період свого життя виникало бажання навчатись Музиці.

Ти прагнеш віднайти своє музичне Я, своє звучання та свій власний стиль? Ти давно хотів навчитись професійно писати музику чи опанувати мистецтво діджеїнгу та основи зведення? Бажаєш дізнатись як писати пісні та працювати з текстами, або розвинути свої вокальні дані та нарешті вивчити різницю між мажором та мінором завдяки засвоєнню основ теорії музики?

Music Intensive Weekend від Vedel School – Школа Сучасної Музики підготували кілька воркшопів та лекцій, які допоможуть Тобі покращити свої навики та отримати нові знання.
Ми віримо, що музична освіта в Україні може бути доступною для кожного. Ми багато працювали та розробили нові методики та програми навчання. І готові поділитись цим усім із Тобою. Адже ми прагнемо, щоб музична освіта в Україні була якісною та доступною.

Давай поговоримо про те якою може бути сучасна музична освіта в Україні та світі, про актуальні проблеми та світові тенденції в музичній освіті.

Приходь 6 квітня (субота) о 12:00 у
Музичний простір МК
Київ, вулиця Богдана Хмельницького, 57б
та давай знайомитись!

Вхід вільний, але за попередньою реєстрацією.
Реєстрація за посиланням => https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdfySvBk93vUQ8Cd_zhGrUMEyCTgVoJO2Rq-Nv0z7Mxrq9j0A/viewform

До зустрічі)

Music is made by You!