Music Intensive Weekend – MANU – Konnokol Workshop

Music Intensive Weekend – Manu – Konnokol

Konnokol – ритмічне сольфеджіо.
Ще один воркшоп Music Intensive Weekend у Києві.

Майстер-клас призначений для всіх, хто хоче вдосконалити своє почуття ритму і навчитись створювати грув при грі з іншими музикантами.
Ти ознайомишся з індійською системою Коннокол, яка допоможе Тобі бути в таймі і виконувати композиції у будь-якому розмірі і пульсації.

Під час воркшопу попрацюємо над:

– Роботою над таймом в ансамблі;
– Базовими і складними ритмічними пульсаціями у 3,4,5,6,7,8,9 дольних розмірах;
– Розвитком ритмічної пам’яті;
– Читанням нот за допомогою індійської ритмічної системи Коннокол;
– Ритмічною імпровізацією;
– Використанням Конноколу у сучасній електронній музиці.

Вартість – 200.
Реєстрація за посиланням – https://www.vedel.school/konnokol
7 квітня
12:00
Музичний простір МК
Київ, вулиця Богдана Хмельницького, 57б

Викладач – Michael Balog, Михайло Балог – мультиінструменталіст, композитор і засновник музичної школи Vedel School – Школа Сучасної Музики у Львові. Він відомий не лише як успішний джазовий саксофоніст: ембіентна музика його електронного проекту Manu звучала в багатьох сакральних місцях – соборах, лофтових локаціях і храмах різноманітних конфесій. Як сольний виконавець Балог брав участь в фестивалях Jazz Bez, Alfa Jazz Fest (нині — Leopolis Jazz Fest ) та ін. Він багато гастролює Європою, робить спільні проекти з театральною етно-групою «Курбаси» KURBASY, хором ΕΣΧΑΤΟΦΟΝIΑ, є постійним учасником тріо відомого джазового контрабасиста Марка Токара – Mark Tokar Trio.
Одним із захоплень Михайла Балога є індійська класична музика, котра проникла у його свідоме та підсвідоме життя завдяки зануренню у північноіндійську традицію хіндустані під опікою видатного, віртуозного виконавця на флейті бансурі – Пандита Харіпрасада Чаурасії Pandit Hariprasad Chaurasia.