Музика 8-річного Моцарта (флейта, клавесин)

21 грудня о 19:30 в Домі «Майстер Клас» відбудеться концерт «Музика 8-річного Моцарта». Флейтистка Божена Корчинська та клавесиністка Світлана Шабалтіна виконають 6 сонат Вольфганга Амадея Моцарта, написаних генієм у восьмирічному віці.

Сонати вражають своєю дитячою безпосередністю, світлістю й щирістю звучання флейтових тем, які перекликаються з грайливою партією акомпанементу.

Концерт є певною ретроспективою значимих камерних творів Вольфганга Амадея Моцарта. Геніальність Моцарта буде трактована шляхом поєднання безпосередніх дитячих творів із високопрофесійним акомпанементом.

Подію варто відвідати ще й тому, що раніше сонати Моцарта не виконувалися в Україні за участі клавесину.

Довідково:

Божена Корчинська – українська хроматична сопілка, Львів.
Одна із віртуозних виконавців на поздовжніх флейтах, спадкоємиця професійного мистецтва гри на сопілці, закладеного Мирославом Корчинським.

Світлана Шабалтіна концертує як солістка і у складі камерних ансамблів, брала участь у багатьох фестивалях сучасної та старовинної музики в Україні та країнах Європи. Виступала з концертами у Великій Британії, Франції, Італії, Нідерландах, Німеччині, Швейцарії, Польщі, Чехії, Угорщині, США.

Ведуча концерту – Анна Гадецька

Вартість квитків – 150 грн., студенти та пенсіонери – 100 грн.

Квитки у продажу:
в Домі МК (деталі за тел. 044 594 10 63)
Та на сайті Карабас: