Музика в кіно. Зустріч-бесіда Олексія Когана і Романа Балаяна

Кінозустрічі з видатним кінорежисером, продюсером і сценаристом Романом Балаяном завершаться 22 березня о 19:00. У цей вечір захід пройде у незвичайному форматі. Це буде бесіда Романа Балаяна та відомого радіоведучого та арт-директора центру Jazz in Kiev, творчого куратора Leopolis Jazz Fest (Alfa) Олексія Когана “Музика в кіно”. Історії, спогади та творчі оповіді з гумором, а іноді з сумною ноткою про кіно, музику та їх поєднання та взаємозв’язок – це лише невеликий анонс зустрічі двох визначних людей нашого сьогодення.

Та як часто Олексій Коган цитує: «Говорити про музику – це все одно, що танцювати про архітектуру», – тому музичною родзинкою вечора стане виступ Jazz in Kiev Band. Група відомих українських музикантів постійно грає на різних локаціях у Києві, Львові, Одесі та Миколаєві, брала участь у фестивалях у Луцьку, Рівному, Черкасах. Володимир Камінський, Валерій Волков, Артем Менделенко, Володимир Лихошва з Лаурою Марті – це і є Jazz in Kiev Band, які кожного разу вражають щирістю, віртуозністю, гумором та яскравою програмою.

Артем Менделенко – саксофон
Володимир Лихошва – гітара
Володимир Камінський – клавіші
Олексій Коган – бас-гітара
Валерій Волков – барабани

Вартість квитків – 200 грн.
Квитки можна придбати у касі Дому МК або https://kiev.karabas.com/ua/muzika-v-kino-zustrich-besida-oleksiya-kogana-i-romana-balayana