Наталка Діденко: “Київські сезони” у Домі МК

У Домі МК 28 жовтня стартує новий проект “Київські суботи”. Щосуботи, о 19:00, разом із письменниками, художниками, архітекторами, музикантами, ми обговорюватимемо “київські теми”, спостерігатимемо, як Київ формує і впливає, змінюється і провокує до особистісних змін. Образ Києва нестримно і невпинно змінюється, і надто часто нам здається, що наше особистісне ставлення до міста, а надто пам`ять про улюблені місця у ньому, входять у гостре протиріччя з тим, що ми спостерігаємо щодня.

Тому ми й започатковуємо новий проект “Київські суботи”, у якому спробуємо проговорити ці образи й зафіксувати їх. Адже не тільки фото чи відео, а й осмислення власне змін простору впливає на стан міста. Першою гостею проекту 28 жовтня стане головний народний метеоролог України Наталка Діденко.

“Київські сезони” – це не квазіпоетична метафора, а щоденний труд першої гості нашого циклу. Пані Наталка Діденко для багатьох глядачів і дописувачів соціальної мережі стала щоденною порадницею.

“Треба глянути, що там господиня Апельмона підкаже”, – і метеозалежні жителі столиці (хоча не лише вони) зазирають на сторінку пані Наталі, щоб звірити свій фізичний, а почасти й емоційний стан, із тим, що колись називалось “прогноз погоди”. Літературний дар пані Наталі Діденко перетворив цей сталий вираз на новий жанр, щоправда, продовжити який поки що не наважується ніхто. Про нього з нею і поговоримо, починаючи від чаклування на синоптичними картами, продовжуючи температурними рекордами Києва кінця ХІХ століття і… черешневим варенням.

Модератор зустрічі – мистецтвознавець Діана Клочко.

Вартість квитків – 150 грн., вартість квитків за студентським чи пенсійним посвідченням – 100 грн.

Реєстрація на зустріч за телефоном – 044 594 10 63.

Чекаємо на Вас і сподіваємося, що 28 жовтня Київ подарує нам щедру на настрій погоду.