Назгуль Шукаєва. “Містерія”

Концерт Назгуль Шукаєвої «Містерія» відбудеться за участі вокального ансамблю сучасної музики Alter Ratio (під керівництвом Ольги Приходько). Це єдиний у своєму роді колектив, що займається виконанням і популяризацією нової академічної вокальної музики в Україні, розширюючи межі вокального виконавства та знайомлячи з нетрадиційними вокальними техніками. До складу ансамблю входять студенти та випускники Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського — лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів, учасники українських та європейських фестивалів.

Співачка Назгуль Шукаєва — одна з самих незвичних постатей на джазовій, академічній та андеграунд ній сцені України. Народжена у Казахстані та закохана в Україну, в якій живе вже 17 років.

Назгуль Шукаєва має рідкісний діапазон голосу: від горлового співу до сопрано, що дозволяє їй виконувати як аутентичний фолк, джаз, так і сучасну академічну музику. Наразі вона єдина в Україні та Казахстані жінка, що володіє давньою технікою горлового співу «кай», поєднуючи її із сучасною манерою звуковидобування.

Назгуль Шукаева- голос & вокальний ансамбль Alter Ratio. Олексій Боголюбов-клавіші, Валентин Корниєнко-контрабас, Алік Фантаєв-барабан,Жанна Марчинська- віолончель, Олексій Корчагін-флейта, електроніка, Олексій Кабанов-ліра,маринкур, Радвел Інгарсон-голос.