Назгуль Шукаєва. «Містерія»

21 серпня 20:00
SOPHIA STAGE

НАЗГУЛЬ ШУКАЄВА

«МІСТЕРІЯ»
 
Концерт буде складатися з 2 частин. У першій Назгуль Шукаєва і вокальний ансамбль Alter Ratio запрошують у подорож … мандрівку … голосом …звуком … автентикою Азії … творами сучасних композиторів. У другій частині на Вас чекає виступ NazgulShukaeva project
 
Вокальний ансамбль сучасної музики Alter Ratio (під керівництвом Ольги Приходько) – це єдиний у своєму роді колектив, що займається виконанням і популяризацією нової академічної вокальної музики в Україні, розширюючи межі вокального виконавства та знайомлячи з нетрадиційними вокальними техніками. До складу ансамблю входять студенти та випускники Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського — лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів, учасники українських та європейських фестивалів.

Співачка Назгуль Шукаєва — одна з самих незвичних постатей на джазовій, академічній та андеграунд ній сцені України. Народжена у Казахстані та закохана в Україну, в якій живе вже 17 років.

Назгуль Шукаєва має рідкісний діапазон голосу: від горлового співу до сопрано, що дозволяє їй виконувати як аутентичний фолк, джаз, так і сучасну академічну музику. Наразі вона єдина в Україні та Казахстані жінка, що володіє давньою технікою горлового співу «кай», поєднуючи її із сучасною манерою звуковидобування.

Кількість посадкових місць обмежена. Зареєструйтеся, будь ласка, за посиланням: https://bouquetstage.com/

*Зверніть увагу, щоб потрапити на концерт, потрібно придбати вхідний квиток на територію заповідника “Софія Київська”. Вартість – 20 грн. (дорослий), 10 грн. (дитячий, пільговий)