NB Chamber Group святкує другий День народження

12 січня в Домі МК NB Chamber Group відсвяткує другий ​День народження. Концерт відбудеться в рамках проекту MK Classics (куратор – Тетяна Калініченко).

На початку ХХI століття ми особливо гостро відчуваємо, як важко сказати в музичному мистецтві щось нове. У січні виповниться два роки, як перше слово сказав колектив «NB Chamber Group». Новітня його історія – це казка, у якій музика перемагає буденність. Чому казка? Бо все, що сталося з молодим столичним колективом, інакше як дивом не назвеш.

Концертну програму грають люди, котрі створили це диво. Роман Лопатинський за роялем, альтист Іван Грицишин, скрипалі Максим Грінченко та Андрій Павлов, віолончеліст  Артем Полуденний і кларнетист Юрій Немировський. Твори цієї програми стали особливими для кожного з учасників NB Chamber Group. Їх ноти народжуються з тиші й пробуджують наші почуття.

Сьогодні, в епоху соціальних мереж, мистецтво бесіди відходить у минуле. Тому ми пропонуємо діалог музичний, а після нього – дружнє спілкування. Згадаймо найкращі концерти, запросимо друзів і подякуємо нашим слухачам.

Для Вас гратимуть:

Роман Лопатинський (фортепіано)

Андрій Павлов (скрипка)

Максим Грінченко (скрипка)

Артем Полуденний (віолончель)

Іван Грицишин (альт)

Юрій Немировський (кларнет)

Вартість квитків – 100 грн (студенти та пенсіонери мають 50-відсоткову знижку).

Просимо реєструватися заздалегідь. Телефон для реєстрації – 044594 10 63