Nota Bene Chamber Group. Lyatoshinsky vs Shostakovich

18 серпня 19:00
Golden Gate Stage

Nota Bene Chamber Group
Lyatoshinsky vs Shostakovich

Програма київського колективу Nota Bene Chamber Group зіштовхує один з наймодерновіших творів Бориса Лятошинського – його Третій струнний квартет – із одним з найвідоміших квінтетів XX століття, Фортепіанним квінтетом Дмитра Шостаковича. Ці цикли, написані з розривом у 12 років (відповідно у 1928 та 1940 роках) є неординарними за музичною мовою документами міжвоєнного періоду
та пропонують переосмислити витоки творчості українських композиторів-шістдесятників.

Твори:
Борис Лятошинський. Квартет №3 op.21
Дмитро Шостакович. Фортепіанний квінтет Op.57
———–
Камерний альянс NB Chamber group був створений у 2015 році в Києві. Це об’єднання талановитих українських музикантів нової формації. В репертуарі ансамблю – класична та сучасна академічна музика.
Одним із найважливіших завдань колективу є активне просування молодих українських солістів в європейському та світовому музичному просторі, створення рівнозначного творчого діалогу з музикантами.

За час існування команда брала участь у багатьох музичних подіях країн Європи, серед яких сольні концерти колективу, майстер-класи та міжнародні конкурси: International festival of Chamber music (Plovdiv, Bulgaria) 2016; 47th International festival “Sofia Music Weeks” (Sofia, Bulgaria) 2016; Hvide Sande Masterclass(Denmark) 2017; Landesmusikakademie (Ochsenhausen, German) 2017; Gogolfest (Kyiv, Ukraine) 2016.

Також результатом діяльності гурту є партнерство з провідними солістами, композиторами, викладачами музичних академій, визнаних на міжнародному рівні, серед яких: Хосе Рібера, Сакарі Теппонен, Хенрік Брендстрап, Іван Кучер, Денис Северін, Андрій Бєлов, etc.

Склад ансамблю:
Максим Грінченко, скрипка
Андрій Павлов, скрипка
Іван Грицишин, альт
Артем Полуденний, віолончель
Роман Лопатинський, фортепіано

В залі обмежена кількість місць. Зареєструйтеся, будь ласка, за посиланням: https://bouquetstage.com/

*Зверніть увагу, щоб потрапити на концерт, потрібно придбати вхідний квиток в музей. Вартість – 50 грн.