Нові напрями американської музики. Sed Contra Ensemble

3 листопада в рамках проекту MK Classics (куратор – Тетяна Калініченко) відбудеться концерт-лекція «Нові напрями американської музики».

Композитор та піаніст Річард Кемерон-Вульф (США) виступить зі вступною лекцією про сучасне американське музичне мистецтво, де позначить окремі аспекти розвитку композиторських течій на межі ХХ та ХХІ століть та проведе паралелі між тенденціями минулого та сьогодення.

У виконанні провідного столичного колективу сучасної музики Sed Contra Ensemble прозвучать різноманітні твори композиторів із США, що розкриють стилістичну багатогранність новітньої музики, неординарність композиторської мови та уяви.

Серед авторів: Емі Вільямс, Едвард Джейкобс, Річард Кемерон-Вульф, Джоді Рокмейкер, Х’юберт Хау, Брайан Шобер.

Інформація про лектора:

Річард Кемерон-Вульф народився в Клівленді (Огайо, США). Навчався музиці в Oberlin College і Університеті Індіани. Основними викладачами були видатні музиканти: по грі на фортепіано – Джозеф Батіста і Менахем Преслер; по композиції – Бернард Хейен, Яніс Ксенакіс, Джон Ітон, Хуан Оррего-Салас.

Після нетривалих періодів викладання Кемерон-Вульф переїхав в Нью-Йорк, де працював як виконавець і створював музику для декількох великих балетних труп і колективів сучасного танцю, зокрема для трупи Хосе Лимона. У 1978 він починає 23-річну викладацьку роботу в коледжі при державному Університеті Нью-Йорка. Викладає теорію і історію музики, композицію, музичну літературу для хореографів. У 2002 році він завершив викладацьку кар’єру в університеті задля того, щоб присвятити весь свій час грі на фортепіано і композиторській творчості. Кемерон-Вульф брав участь в численних музичних фестивалях по всьому світу.

Цього року, окрім концерту-лекції у Майстер Класі, композитор проведе у Києві п’ятиденний практичний семінар для хореографів і танцівників Глибинне чуття.

Інформація про ансамбль:

Sed Contra Ensemble створено 2013 року за ініціативою композиторів Сергія Вілки, Віталія Кияниці та Андрія Мерхеля. Музиканти виконують сучасну академічну музику, постійно експериментуючи з електроакустичними та імпровізаційними проектами. За роки існування колектив презентував ряд авторських проектів і виконав прем’єри творів багатьох світових та вітчизняних композиторів. Ансамбль регулярно бере участь у провідних фестивалях і міжнародних арт-проектах України та Польщі, співпрацює з Новим театром на Печерську. Керівник ансамблю – Андрій Мерхель.

Вартість квитків – 150 грн., студенти та пенсіонери – 100 грн.

Реєстрація на концерт за телефоном 044 594 10 63.