Олександр Корнєв (скрипка) / Максим Забара (фортепіано) / Ігор Пацовський (віолончель)

MK Classics представляє:
27 червня, 19:00 у Дім “Майстер Клас”
Олександр Корнєв (скрипка) / Максим Забара (фортепіано) / Ігор Пацовський (віолончель)

Програма:
Е. Ізаі – Соната для скрипки соло No.6, Op.27
Б. Барток – Presto
Й. Брамс – Соната для фортепіано та скрипки No. 3, d-moll, Op. 108
К. Дебюссі – Соната для скрипки та фортепіано g-moll(1917)
А. П’яццола – Le Grand Tango для віолончелі та фортепіано
Д. Шостакович – Тріо для скрипки, віолончелі та фортепіано e-moll, Op. 67

Вартість квитків на концерт – 200 грн., для студентів і пенсіонерів – 150 грн.
Квитки можна придбати у касі Дому МК або за посиланням: https://2event.com/uk/events/1743123

Інформація про музикантів:
Максим Забара
м. Київ
• Піаніст, концертмейстер, камерний ансамбліст, музикознавець
• Стипендіат «Вагнерівського Товариства» (Байройт, Німеччина) 2012 року / «R.Wagner-Stipendienstiftung» (Bayreuth, Deutschland) – 2012. Член Київського Вагнерівського Товариства
• Лауреат міжнародних виконавських фортепіанних конкурсів
Працює в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова з 2006 року. Доцент (Associate Professor) кафедри педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства (факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського). Викладає спеціалізоване фортепіано, концертмейстерський клас, ансамбль та інші фахові дисципліни. Педагогічну роботу поєднує з науково-дослідною діяльністю. Має науковий ступінь кандидата мистецтвознавства (PhD, 2017). Публікує наукові дослідження у фахових виданнях з музичного мистецтва в Україні та за кордоном.
Вищу музичну освіту здобув у Національній музичній академії України імені П. І. Чайковського (Київська консерваторія), закінчив фортепіанний факультет (2000 2005 рр., за державним замовленням). Викладачами з фортепіано були професори Михайло Степаненко, Алла Кащенко, Людмила Цвірко. Після захисту диплому магістра музичного мистецтва з відзнакою отримав цільове направлення на продовження навчання як ансамбліст і викладач вищого навчального закладу (післядипломна освіта: асистентура-стажування) при кафедрі камерного ансамблю того ж закладу (2006–2009 рр., державне замовлення). З 2009 по 2016 рр. підвищував кваліфікацію у тому ж закладі, але вже як музикознавець при кафедрі історії зарубіжної музики (пошукувач) з метою написання кандидатської дисертації на здобуття наукового ступеню кандидата наук (PhD: Music & Musicology; Arts Criticism).
У 2009–2014 роках працював концертмейстером скрипкового відділу Київської середньої спеціалізованої музичної школи імені М. В. Лисенка.
З 2018 року творчо співпрацює з викладачами Київської муніципальної академії музики імені Р. М. Глієра.
Виступає як піаніст-соліст, концертмейстер, ансамбліст, учасник класичних концертів, фестивалів і різних арт-проектів.

Ігор Пацовський
У 2007 році закінчив Національну музичну академію України імені П.І.Чайковського (клас доцента Червової О.А.) з червоним дипломом. Лауреат Міжнародного конкурсу “Мистецтво ХХІ століття” (2001р.) та Всеукраїнського конкурсу “Нові імена України” (2005 р.). У 2004 році брав участь у міжнародному майстеркласі в м. Люнебург (Німеччина, клас А.Куділевич). Гастролював в якості соліста і у складі квартету у Китаї, Нідерландах (2009 р., фестиваль старовинної музики “Oude Muziek Utrecht”), Алжирі (Перший Міжнародний фестиваль камерної та симфонічної музики), Польщі, Канаді, Італії, Австрії, Франції, Великобританії, Швейцарії ( Septembre Musical Montreux-Vevey 2018), Японії ( Mishima Contemporary Music Days 2019).
Працював з такими знаними музикантами як Валерій Соколов, Олег Криса, Гаррі Хофман, Жерар Коссе, Марчін Сенявський, Джошуа Белл, Сара Чанг, Микита Борисо-Глебський та інші… Наразі працює у НКА «Київські солісти» з 2007 року, з лютого 2019 концертмейстер групи віолончелей.

Олександр Корнєв народився в Україні, почав вивчати скрипку з 5 років. У 2001 році був прийнятий до Харківської Середньої Спеціалізованої Музичної Школи – інтернат, де навчався у старшого викладача-методиста Володимира Свічкаренка. Продовжив навчання в Київській Середній Спеціалізованій Музичній Школі імені М. Лисенка та Київській Національній Музичній Академії у класі професора Ольги Рівняк. З 2013 року Олександр продовжує освіту та співпрацює асистентом в Сінгапурі у класі професора Цянь Чжоу.
У 2012 році отримав ІV премію на Міжнародному Конкурсі ім. М. Лисенка в Україні. У 2017 році став лауреатом міжнародних конкурсів у Китаї та у 2018 році Корнєв здобув третє місце на Сінгапурському міжнародному конкурсі скрипалів.
Брав участь у майстер-класах з Леонідасом Кавакосом, Захаром Броном, Петру Мунтяну, Борисом Кушніром, Іврі Гітлісом, Шмуелєм Ашкеназі, Валерієм Соколовим, Вадимом Репіном, Хаймом Таубом та іншими. Як соліст і у складі камерних ансамблів веде концертну діяльність в Європі, Азії та США.