Олександр Корнєв, скрипка / Юліанна Рум’янцева, фортепіано

Світлина від Майстер Клас / Master Klass.

Відстань Київ-Сінгапур – 8725 км.,
Тривалість польоту: 12 годин
Musical Bridges в дії!

MK Classics (арт-директор – Tatyana Kalinichenko) представляє 1.03 / 19:30
РЕЧИТАЛЬ
Alexander Korniev (скрипка)
Yuliana Rumiantseva (фортепіано)

Програма:
І. Брамс – Соната для скрипки і фортепіано No.1, Op.78
М. Равель – Соната для скрипки і фортепіано No.2
Е. Ізаі – Соната No.5 для скрипки соло, Op.27
Е. Ізаі – Елегійна поема для скрипки і фортепіано, Op.12

ОЛЕКСАНДР КОРНЄВ – Україна

Олександр Корнєв почав вивчати скрипку, коли йому було 5 років. У 2001 його зарахували до Харківської середньої спеціалізованої музичної школи, де викладав проф. Володимир Свічкаренко. У 2011 р. Олександра зарахували до Київської національної музичної академії України ім. П. Чайковського, де викладала проф. Ольга Рівняк.

Олександр є випускником Національної музичної консерваторії ім. Юнг Сів Тоха (Сінгапурський університет), де навчався у професора Цянь Чжоу.

У 2012 р. він посів 4-е місце в Міжнародному конкурсі ім. Лисенка в Україні та став півфіналістом Сінгапурського міжнародного конкурсу скрипалів у 2015 р. У 2016 р. Олександр одержав Гран-прі Міжнародного конкурсу скрипалів в Астані (Казахстан) та 1-е місце на Міжнародному конкурсі скрипалів у м. Футянь (Китай). У 2017 р. Олександр виграв головні призи на Міжнародному конкурсі скрипалів та фортепіано ім. Моцарта в м. Чжухай (Китай) та Міжнародному конкурсі скрипалів в м. Ченду (Китай).

Брав майстер-класи у Леонідаса Кавакоса, Захара Брона, Валерія Соколова, Бориса Кушніра, Іврі Гітліса, Шмуеля Ашкеназі, Вадима Репіна, Хаїма Тауба та Пауля Рочека.

Олександр Корнєв виступав в Україні, Польщі, Австрії
Швейцарії, Німеччині, Росії, Японії, Ізраїлі, США, Казахстані, Китаї та Сінгапурі. Також проводить майстер-класи.

ЮЛІАННА РУМ’ЯНЦЕВА – Україна

Юліанна Рум’янцева народилася в Харкові (Україна). Почала навчатися музиці у віці 4-х років.

Її наставник та викладач – професор Світлана Захарова (навчалася у Регіни Горовиць – сестри Володимира Горовиця). очолює відділення Харківської середньої спеціальної музичної школи для обдарованих дітей.

У 2011 р. її зарахували до Національної музичної академії України. Світлана навчалася в класі професора Юрія Кота та отримала ступінь магістра в 2016 р.

Після закінчення школи працювала аспіранткою та викладачем Київської дитячої музичної школи. Юліанна є висококваліфікованим спеціалістом, який дуже легко адаптується в роботі з дітьми та юнацтвом, а також коли йде мова про їх підготовку до вступу в музичні коледжі та консерваторії.

Юліанна співпрацює з відомими українськими виконавцями, серед яких Ольга Рівняк, Андрій Павлов, Тетяна Пімінова та Юрій Шутко. У 2013 році вона вперше представила твори українського композитора Павла Колпакова. Є членом Музичного товариства молодих музикантів та композиторів «Sonor Continuos».

Вона завоювала велику кількість призів на міжнародних конкурсах, серед яких – 1-а премія на фестивалі в Усті-над-Лабем в Чехії, 2-а премія на фестивалі «Акорди Хортиці» та 2-а премія на конкурсі «Мистецтво 21-го століття».

Вартість квитків – 400 грн., студенти та пенсіонери – 200 грн.

Квитки можна придбати у касі Дому МК або за посиланням https://kiev.karabas.com/ua/ukrayina-singapur

*NotaBene: В нашому камерному залі – лише 70 місць. Тому кожен концерт – це унікальна затишна подія та можливість бачити кожен рух, погляд, знак музиканта.
І це також одна з причин, чому ми радимо подбати про квитки заздалегідь.