Олена Бєлкіна і New Era Orchestra

26 серпня 20:00
Sophia Stage
Олена Бєлкіна і New Era Orchestra

Програма:

Антоніо Вівальді. Концерт мі мінор для струнних, RV 156

Геог Фрідріх Гендель. Арія «Sta nell’Ircana pietrosa tana» з опери «Альчіна»
Солістка: Олена Бєлкіна (мецо-сопрано)

Геог Фрідріх Гендель. Арія «Ombra mai fu» з опери «Ксеркс»
Солістка: Олена Бєлкіна

Антоніо Вівальді. Арія «Nel profondo cieco mondo» з опери «Несамовитий Орландо»
Солістка: Олена Бєлкіна

Антоніо Вівальді. Арія «Armatae face et anguibus» з ораторії «Тріумф Юдіф»
Солістка: Олена Бєлкіна

Вівальді-П’яццолла «Пори року»

Солісти: Андрій Павлов (скрипка), Кирило Шарапов (скрипка)

————

Олена Бєлкіна (мецо-сопрано) є однією з найзатребуваніших у світі вокалісток нової генерації. Виконала партію Анжеліни в кіноверсії опери Джоаккіно Россіні «Попелюшка» 2012 року7 Її роботу високо оцінили критики, виконавиця отримала кілька нагород та мала успіх у глядачів з 150 країн світу.
Міжнародна кар’єра української співачки з кримськотатарським корінням почалася на третьому курсі Національної музичної академії України, коли вона виграла конкурс вокалістів імені Бориса Гмирі (Київ, 2008) та була запрошена стати солісткою Лейпцьзької опери. З 2011 співпрацює із Віденською оперою. У 2014 році дебютувала на Фестивалі Россіні в Пезаро, виконавши роль Арзаче в опері «Авреліан в Пальмірі». Відомий знаток музики Россіні Альберто Дзедда довірив співачці виконати каденції останнього кастрата Джованні Веллуті, для якого Россіні написав цю роль.
Дискографія включає два сольні альбоми «Dolci Momenti / італійські арії» та «Classic
Vienna / віденські класики», які були видані фірмою звукозапису SONY CLASSICAL.

————

Тетяна Калініченко – художня керівничка і диригентка New Era Orchestrа. Працювала диригенткою Національного президентського оркестру України і Дніпропетровського державного академічного театру опери і балету. У 2007 році виступила співзасновницею New Era Orchestrа. З 2011 року також працює художньою керівничкою проекту «MK Classics» в Домі освіти та культури «Дім МК».
Отримала кілька українських премій у сфері PR та премій ЗМІ.

————

New Era Orchestra був заснований у 2007 році. Репертуар колективу включає в себе як класичну, так і сучасну музику. Це перший оркестр в Україні, який виконав музику таких композиторів як Джон Адамс і Філіп Гласс (США), Майкла Найман і Джон Тавенер (Велика Британія), Яніс Ксенакіс (Франція), Такаші Йошімацу (Яконія), Мар’ян Мозетич (Канада), Артур Маскатас (Латвія) тощо.

3 вересня 2018 року New Era Orchestra виступить на сцені одного з найвідоміших у світі фестивілів – «Septembre Musical» («Montreux-Vevey Classical Music Festival»). Музична директорка і диригентка оркестру Тетяна Калініченко стане першою жінкою, яка буде диригувати в рамках цього фестивалю, існуючого з 1946 року.

Кількість посадкових місць обмежена. Зареєструйтеся, будь ласка, за посиланням: https://bouquetstage.com/

*Зверніть увагу, щоб потрапити на концерт, потрібно придбати вхідний квиток на територію заповідника “Софія Київська”. Вартість – 20 грн. (дорослий), 10 грн. (дитячий, пільговий)