Париж за київським часом. Концерт вокальної і фортепіанної музики

28 червня о 19:00 в Домі “Майстер Клас” відбудеться концерт вокальної та фортепіанної музики “Париж за київським часом”.

В програмі: твори К. Дебюссі, Ф. Пуленка, А. Онеггера, Е. Саті, П. Колпакова

Виконавці:

Tatyana Piminova, мецо-сопрано, солістка Національної опери України

Партія фортепіано – Anastasiya Shanskova, лауреат міжнародних конкурсів

Andrey Lunyov, фортепіано, лауреат міжнародних конкурсів

Вартість квитків на концерт – 120 грн.

Квитки можна придбати у касі Дому МК або за посиланням https://kiev.karabas.com/ua/parizh-za-kiyivskim-chasom

ТЕТЯНА ПІМІНОВА
(мецо-сопрано)

Солістка Національної опери України. Заслужена артистка України.

Закінчила Київську державну консерваторію ім. П. Чайковського (1995), стажувалася в Італії (1999-2000 рр., клас Мари Замп’єрі). З 1994 року – солістка Національної опери України. 2007 року отримала звання Заслуженої артистки України.

Ролі на оперній сцені: Кармен «Кармен», Амнеріс «Аїда», Ульріка «Бал-маскарад», Еболі «Дон Карлос», Адальджіза «Норма», Шинкарка «Борис Годунов», Попелюшка (Анджеліна) «Попелюшка», Лаура «Джоконда», Фенена «Набукко» та інші.

У камерному репертуарі має твори П.Чайковського, Ф.Ліста, С.Рахманінова, К.Дебюссі, Г.Форе, Ф.Пуленка, В.Сильвестрова, А.Онеггера, Е.Саті, П.Колпакова. Записала на СD романси П.Чайковського та С.Рахманінова (студія Аркадія), «Вибрані арії».

Гастролювала в Канаді, Японії, Данії, Німеччини, Франції, Італії, Швейцарії, Угорщини, Росії та інших країнах.

АНДРІЙ ЛУНЬОВ
(фортепіано)

З відзнакою закінчив КССМШ ім. М.Лисенка та НМАУ ім. П.Чайковського. Брав майстер-класи у багатьох відомих піаністів світу – К.Кеммерлінга (Німеччина), Б.Петрушанського (Італія), Д.Алєксєєва (Велика Британія), М.Воскресенського, О.Орловецького (Росія), Н.Фішер (Велика Британія), Ф.Готліба (Німеччина).

Є переможцем багатьох міжнародних конкурсів, зокрема у Чехії, Словаччині, Німеччині та Україні. Зараз веде активну концертну діяльність. Виступає з сольними концертами у містах Польщі, Латвії, а також, у Німеччині, Іспанії, Італії, Чехії та Словаччині. Піаніст багато концертує в Україні, де він виступає з сольними концертами та з оркестрами в обласних філармоніях.

У 2008 та 2014 роках вийшли два CD Андрія Луньова з творами Ф.Шопена, Ф.Ліста та К.Шимановського. Музикант має фондові записи на українському радіо, в тому числі з оркестром Національної радіокомпанії України, а також записи на українському, польському та чеському телебаченні. Проводив майстер класи у Іспанії, Латвії та України.

АНАСТАСІЯ ШАНСКОВА
(фортепіано)

Закінчила КССМШ ім. М.Лисенка та з відзнакою закінчила НМАУ ім. П.Чайковського. Здобула перемоги на багатьох Міжнародних конкурсах, серед яких конкурс пам’яті В.Горовиця (Україна), конкурс ім. Ф.Шопена (Польща), конкурс ім. В.Віардо (Україна).

Вдосконалювала свою майстерність у таких відомих піаністів та педагогів сучасності, як В.Віардо (США), Б.Петрушанський (Італія), Т.Дюссо (Франція), Н.Трулль, (Росія), В.Оловніков (Білорусь), О.Орловецький (Росія).

Виступає з сольними концертами та з оркестрами у багатьох містах України, а також в Польщі та Словаччині. У березні 2016 року виступила з циклом сольних концертів на запрошення товариства Ф.Ліста у Вроцлаві. Має записи на українському та польському радіо.