Персональна виставка Ніколенко Катерини “Образи”

Запрошуємо на персональну виставку Катерини Ніколенко “Образи”. Буде представлено близько 27 робіт, деякі з них писалися 9 місяців. Картинам характерний деталізований і барвистий орнаментальний підхід, який створює вражаючі образи. Катерина Ніколенко є Клієнткою ЦЕНТРу медико-соціальної реабілітації, де їй надають терапію та підтримку.
Про художницю: народилася 10 червня 1990 року в Києві. У старших класах відвідувала заняття рисунком і живописом у Трубнікова Аркадія Михайловича.
У 2007 році вступила до Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Бойчука. Спеціальність – монументально-декоративний живопис. Особливу увагу приділяла предмету «Композиція» (викладач: Олійник Олександр Авакумович, який, на думку студентів, заохочував творчу індивідуальність і розвиток уяви як в тематичних творах, так і в роботах на вільну тему).
Після закінчення інституту бере участь в різних конкурсах, всеукраїнських та багатьох інших. У 2016 році на запрошення художника і мецената Івана Стоянова їздила на пленер до Болгарії, місто Нова-Загора.
Роботи Катерини Ніколенко зачіпають філософські теми і пов’язані з символічністю, в них відображаються стосунки між людьми – один з одним, з природою, з різними процесами і подіями. Художниця довго виношує ідеї для своїх творів, обмірковує їх, а потім переносить на папір або полотно.
В даний час Катерина Ніколенко живе і працює в Києві.
Особлива вдячність особовому куратору – Троцькій Тетяні Павлівні.