Полюбити Ріхарда Вагнера: експрес-курс від Анни Ставиченко

Хто він, Ріхард Вагнер? Чому найвидатніші музиканти світу називають його музику наркотиком? Чому виконавці помирали та божеволіли від його музичних драм? На чому тримається культ Вагнера, створений ще за його життя? Про все це, а також про місце Ріхарда Вагнера в історії культури, його найзнаковіші твори, унікальність вагнерівських виконавців, сучасні режисерські погляди на вагнерівські міфи ви дізнаєтеся під час лекційного експрес-курсу, присвяченому творчості німецького генія. Будьте готові до кількох годин пристрастей, фатального кохання людей та богів і, звичайно, до неземної краси музики Вагнера.

Лектор – Анна Ставиченко, музикознавець, кандидат мистецтвознавства, музичний критик, яка співпрацює із провідними європейськими оперними театрами та фестивалями, член та стипендіатка Міжнародного Вагнерівського товариства, ініціатор та куратор проекту «Оперний салон» в Національній опері України, автор освітніх проектів, присвячених музичному театру. Центром наукової та критичної діяльності Анни вже протягом багатьох років є творчість Ріхарда Вагнера та Ріхарда Штрауса.

Вартість квитка – 1200 грн.
Квитки можна придбати у касі Дому МК заздалегідь або у день події

Окрім експрес-курсу ви можете приєднатися до подорожі на чудовий фестиваль Budapest Wagner Days, де у вас буде можливість наживо почути твори, які ви вивчите під час курсу: https://www.facebook.com/events/2044656255853439/?notif_t=plan_user_associated&notif_id=1527602581692861