Прем’єрний показ KYIV UNBROKEN\КИЇВ НЕЗЛАМНИЙ британського режисера Філа Стронгмена.

18-20 лютого виповнюється п’ять років із часу найтрагічніших подій на Майдані. Подій, за які українці заплатили велику ціну…
Люди мистецтва, що мають особливо гостро розвинене відчуття несправедливості, брали активну участь в протестах та протистояннях Революції Гідності .

Саме 18 лютого, о 19.00  ми пропонуємо прем’єрний показ документального фільму KIEV UNBROKEN / КИЇВ НЕЗЛАМНИЙ британського режисера Філа Стронгмена. 
Фільм, знятий в традиційній манері поєднання кліпу, інтерв’ю та репортажу, виграє за рахунок інформативності і неприхованої симпатії автора до своїх героїв і до України в цілому

Світова Прем’єра!

18 лютого, 19.00
KIEV UNBROKEN / КИЇВ НЕЗЛАМНИЙ 
Жанр: Документальне кіно
Режисерська версія.
Тривалість: 92 хв.

Революція. Культура. Забута Європою війна.

Повнометражний документальний фільм про Революцію Гідності, митців, які приймали в ній участь, її тривалий вплив на художників, фотографів, скульпторів, музикантів, кінооператорів та Східну Європу в цілому… за участі митців з Києва, Дніпра та Харкова, а саме Владислави Бучко, Романа Мініна, Сергія Шауліса.

Музика: PaniValkova, Назгуль Шукаєвої.

У фільмі знімались:
Владислава Бучко, Назгуль Шукаева, Роман Мінін, Panivalkova, Саша Вітер, Убік Литвин, Володимир Шуваєв, Юрій Резніченко.

Продюсери: Phil Strongman, Mat Flasque, Kuba Dziewa.

Виконавчий продюсер: David Drury (ex BBC producer & director, BAFTA & Emmy award-winner)

Слово режисера:
У KIEV UNBROKEN / КИЇВ НЕЗЛАМНИЙ , я вважаю, що ми спіймали унікальний момент в європейській культурній історії, як молоді митці нації – учасники трагічної, але успішної «Революції Гідності» Євромайдану – починають вільно виражати себе; щось,чого вони досягли, незважаючи на життя на кордоні нової холодної війни.

Реєстрація закрита!