Презентація альбому і концерт квартету Костянтина Колесніченко

Кращий український блюз в Домі МК!

3 грудня о 19:00 продюсерський центр Jazz in Kiev представить презентацію альбому і концерт квартету Костянтина Колесніченко “Hypnotized!”.

Костянтин Колесніченко – сучасний блюзовий харпер, педагог, ендорсер Seydel Harmonicas. Його гра отримала позитивні відгуки від таких всесвітньо відомих музикантів як Guy Davis, Adam Gussow, Jason Ricci, Pierre Lacocque, PT Gazell, Jelly Roll Johnson, Dennis Moriarty, Bartosz Leczycki, Keith Dunn та ін.

Костянтин грає на гармоніці 12 років, за цей час, крім концертної діяльності й співпраці з провідними українськими та закордонними музикантами, випустив 2 альбоми. 3 грудня буде представлена 3-тя студійна робота виконавця – альбом “Hypnotized!”.

“Hypnotized!” – це гримуча суміш таких стилів як Jump Blues, West Coast Blues, приправлених свінгуючими соло від лідера квартету на губній гармоніці, підключеної до комбопідсилювача.
Альбом вже отримав багато схвальних відгуків від Jason Ricci, PT Gazell, Charlie Lange, Pierre Lacocque.

Jason Ricci:

«Костянтин Колесніченко один з моїх найулюбленіших сучасних виконавців на губній гармоніці, який виконує мою улюблену музику. Я великий фан і його виконавської манери, і його вибору музичного напряму, який викликає в мені заздрість. Мені подобається Костянтин, його альбом і я хочу БІЛЬШЕ!».

Pierre Lacocque, бендлідер Mississippi Heat:

“Ця чудова робота веде слухача в музичну подорож від вінтажного джазу до латиноамериканських ритмів, все це зіграно з відмінним свінгом. Головне в семи інструментальних композиціях альбому – душевна і лірична гармоніка Костянтина. Всі аранжування креативні, а інструмент бендлідера звучить майстерно. Цікаво, що гармоніка Костянтина звучить як духовий інструменту і це сильно вплинуло на загальне звучання альбому. Видатне виконання. П’ять зірок”.

Склад музикантів:

Костянтин Колесніченко – діатонічні губні гармоніки
Павло Сидоренко – гітара
Михайло Лишенко – клавішні
Дмитро Литвиненко – барабани

Вартість квитків: 150 – 200 грн.

Квитки можна придбати в Домі МК (вул. Б. Хмельницького 57б) з 18:00 або в касах karabas.com, concert.ua