Презентація альбому «Лускунчик»

“Зовсім стемніло. Фріц і Марі сиділи, міцно притулившись один до одного, і не сміли зронити ні слова. Їм здавалося, ніби над ними віють тихі крила і здалеку відчувається прекрасна музика”.

Ця історія почалася двісті років тому, в 1816-му році, коли з-під пера Ернста Теодора Амадея Гофмана в світ вийшла казка «Лускунчик і Мишачий король». З того часу вона вирушила в свою дивовижну подорож від автора до автора, проникаючи в усі сфери мистецтва. На цьому шляху змінювався сюжет, образ і імена героїв. Але незмінним залишалася атмосфера свята, чарівництва і чудес. 18 грудня 1892 Маріус Петіпа і Петро Ілліч Чайковський представили, мабуть, найвідомішу інтерпретацію казки – балет «Лускунчик». Завдяки магії танцю і музики герої Гофмана стали символом новорічних свят для дітей і дорослих. У наш час до теми «Лускунчика» Чайковського зверталися оркестр Дюка Еллінгтона, The Classical Jazz Quartet, Едуарда Артем’єва і багато інших.
28 січня свою версію цієї історії покаже секстет Іллі Єресько. Пройшов рік з того моменту, як цей проект був представлений вперше і ось вже в 2018-му ми зустрінемося на презентації альбому “The Nutcracker”. Музика Петра Ілліча Чайковського буде виконана в стилі латин-джаз, але будьте впевнені, ви все одно дізнаєтесь відомі мелодії Вальсу квітів і Феї Драже!

Ilya Yeresko – piano
Dennis Adu – trumpet
Dmitriy Aleksandrov – tenor saxophone
Valentin Korniyenko – double bass
Pavel Galitsky- drums
Andrey Chaika – percussion

Квитки: http://parter.ua/ua/calendar/2018-01-28/shchelkunchyk.html