Презентація Другого фестивалю Bouquet Kyiv Stage 2019

7 червня о 17.00 запрошуємо вас на презентацію Другого фестивалю Високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage 2019, який є подарунком місту, всім його мешканцям та гостям столиці від організатора Дім “Майстер Клас”

Подія відбудеться у дворі Національного заповідника «Софія Київська»:
17.00 Перша «Бесіда під ясенем» з правозахисником Семеном Глузманом про сьогодення, реальне і віртуальне.
*«Бесіди під ясенем» – дискусійна панель із лідерами думок.
18.30 Презентація програми Bouquet Kyiv Stage, BKS-2019.
19.00 Концерт музики Баха “Розтопи моє серце” у виконанні Luna Ensemble.

Bouquet Kyiv Stage – щорічний міжнародний мультидисциплінарний фестиваль, ядром якого є музика. Протягом 11 днів, з 16 по 26 серпня, на території заповідника «Софія Київська» та музею «Золоті Ворота» пройдуть більше 40-ка подій, серед яких: класичні, електроакустичні і джазові концерти; інтерактивні програми для дітей, людей літнього віку і дітей з аутизмом; театралізовані екскурсії та панельні дискусії з лідерами думок під старим ясенем; серія кінопоказів та обговорень стрічок; художні та фотовиставки.

Тема фестивалю 2019 – Звуки Міста. Міста, в якому ми живемо і працюємо, любимо, страждаємо і радіємо. Вміння чути надзвичайно актуальне в сучасному світі. Чути і слухати, звуки і думки.

Про Bouquet Kyiv Stage:
https://www.youtube.com/watch?v=l_qJUJHrHtc
https://www.youtube.com/watch?v=Lxvj9XPVVUc

Щоб потрапити на подію, необхідно придбати квиток у заповідник “Софія Київська”. Вартість квитка – 20 грн., пільговий – 10 грн.

Чекаємо всіх!