Презентація книги про Леоніда Грабовського

1 лютого MK Classics (арт директор – Тетяна Калініченко) представляє презентацію книжки «Лінії. Перехрестя. Акценти», до якої увійшли бесіди, статті та матеріали, присвячені композитору Леоніду Грабовському.
Ідея, укладання, загальне редаґування, коментарі – Олександр Щетинський.

Книжка є першим виданням, повністю присвяченим видатному українському композиторові Леоніду Грабовському. Зібрані матеріали відтворюють життєвий і творчий шлях композитора, містять чимало фактів і відомостей, необхідних для осмислення епохи, в якій Грабовському довелося жити і працювати. Книжка містить як суто наукові дослідження його творчости, так і есеїстичні та публіцистичні нариси. Перший розділ складають діалоги Грабовського і Олександра Щетинського, в яких детально обговорюються життєвий шлях композитора і окреслюються його осовні твори. Другий розділ складають аналітичні статті про композиторський метод і творчість Грабовського. Статті належать музикознавцям і композиторам, а також самому Грабовського, який вдається до самоаналізу. Наступний розділ містить листи Грабовського до друзів і колеґ, написані в 1960-90-і роки. Книга містить два поетичні твори, пов’язані з Грабовським: його власний переклад поеми Рільке і вірш М.Бажана, присвячений Грабовському (останній вперше друкується в авторській редакції). Завершує книгу вперше складений і вивірений з автором повний список музичних творів Грабовського. Усі матеріали зібрані і докладно прокоментовані Олександром Щетинським.

Презентація відбудеться з участю Олександра Щетинського (модератор), Леоніда Грабовського, Галини Федорець (директор видавництва “Акта”, Харкiв). У виконанні Євгенія Громова прозвучать твори Леоніда Грабовського.

Початок о 19:30

Вхід вільний!
Реєстрація обов’язкова за телефоном: (044) 594 10 63