Презентація книжки В.Колінька “Казки затятого українця”.

Казки Володимира Колінька – автора Пейзажної Алеї!
Наш Різдвяний Ярмарок відзначиться особливою подією: презентацією дитячої ( чи навіть дорослої?) книжки “Казки затятого українця”.
Початок – 13.00
Вхід вільний.
Колись дерева були великі, трава зелена, а казки — цікаві. Потім прийшов Зеленбуд, і все пішло прахом. Але ось з’явилася книжка, у якій живе той, знайомий нам з малих років, дух захопливих пригод. «Казки затятого українця» Володимира Колінька — для дітей інтелігентних і допитливих. Тут нема солодкого сюсюкання й страху перед дорослим світом з його сьогоденними реаліями. Про неприємні речі говориться прямо, все названо своїми іменами, зокрема й сусідня держава, і автор не підладжується під неосвічених читачів. Ці казки більш нагадують легенди, часто вони пропонують жартівливі трактування народних приказок, змальовуючи Україну й українців у героїчному ореолі. У книзі багато історичних розвідок, згадуються міфологічні сюжети. Це одна з тих книжок, які батьки нишком дочитують, коли дитина засинає.

Чому ми любимо казки? Можливо тому, що сам жанр не обтяжений «дорослим», скорегованим поглядом. Він відвертий і чистий, із чітким розмежуванням добра й зла.
Казка дозволяє нам відчитати етичний код автора, зрозуміти, що йому болить, що тішить. І не має значення, чи автором є народ, чи представник того або іншого народу.

В програмі читання казок.

Автор — Володими Колінько.
Упорядниця — Наталія Пашковська.
Ілюстратори — Костянтин Скретуцький, Віра Олененко.
Видавництво «Люта Справа», Київ, 2018.

У звєязку з обмеженою кылькысть мысць в залы, прохання зареэструватися на подыю за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1wDjM1DGX_FQ2sHMxJD3ERlvYMai4fZysJk4GHQjfrXA/edit

Замовляйте книгу тут: http://books.lutasprava.com/index.php?route=product%2Fproduct&path=60_63&product_id=136 — с Наталія Пашковська, Владимир Колинько, Kostia Skrzetuski и Володимир Колінько. Книжки.