Проект «Novi Imena» Американської музичної Академії

29 листопада відбудеться презентація проекту Американської музичної Академії / American Music Academy «Novi Imena». Першими на сцені Master Club (вул. Богдана Хмельницького, 57Б) виступлять її випускники: Vlad Karaschuk, Anna Kuksa, Ivan Pereverzev. Кожен з них вже встиг реалізувати свій творчий потенціал і представити його українській публіці. Початок заходу о 19:30, збираємося на 19:00.

Трохи про учасників вечора

Влад Каращук – український музикант і вокаліст, працює в стилі Jazz, Funk, Soul, R & B, Pop. Фіналіст проекту “Голос країни-6”, соліст «Влад Каращук Тріо», співпрацює з багатьма відомими музикантами.

Анна Кукса – молода українська співачка, співає в стилі Jazz, Funk, Soul, Blues, Fusion. Має великий професійний конкурсний досвід, екс-вокалістка групи “VA Project”, до складу якої також входив і Влад Каращук.

Іван Переверзєв – молодий перспективний український музикант.

Американська музична Академія, випускниками якої стануть учасники вечора, – це перша платформа для української талановитої молоді, яка дає можливість навчитися писати саундтреки, продюсуванню, вокалу, інструментальній музиці, вокалу та іншим напрямкам в сфері шоу-бізнесу.

Вартість входу – 50 грн, резерв столів за номером – (044) 594 10 63.