Проект “Всерединікоду”: Майдан Гідності і його коди

19 лютого о 18:00 у Домі МК відбудеться презентація проекту “Всерединікоду”. Народжений Майданом Гідності цей кіно-перформанс ламає квадрат пікселю і виходить з екрану до глядачів через призму музики.

Фільм “Всерединікоду” – це заявка від молодих Українців про сучасний креативний клас, який думає і творить.

У той час, коли усі провідні економіки світу роблять ставку на креативні індустрії, в Україні влада робить вигляд, що такий клас і його потенціал не важливий. Важливі для них минулі індустріальні економічні устрої й номенклатурні механізми управління – те, що притаманно світу монополістів і страху.

Всерединікоду – світ квантових динамік життя, де розуміння свого коду відкриває нові ринки як можливості капіталізації творчої індивідуальності.

Всерединікоду – квиток на свободу. Цей квиток ми пред’явили на вході до ліфту у майбутнє під назвою Майдан Гідності. Незважаючи на опір, ми все ж піднімаємося цим ліфтом у майбутнє.

Проект “Всерединікоду” має на меті відкрити інший бік Майдану – Світ Гідності, Партнерства і Довіри, як нового виміру в режимі 4.0 цінностей глобального світу щасливих середовищ життя громад.

У Києві проект представлятимуть його учасники – студія сучасного танцю “Бліц”, вокалістка: Олександра Кузнецова Makeup Artist: Олеся Смирнова #MUA_fox та режисер, автор проекту – Євген Забарило Yevhen Zabarylo.

Інформація про фільм та його учасників:

Проект створювався на Закарпатті у тісній співпраці вільних художників з Науково-дослідницькою лабораторією фольклору та історії Закарпаття при Ужгородському національному університеті, Закарпатським академічним обласним театром ляльок “Бавка” та іншими партнерами. Окрім того, проект був реалізований на різноманітних 2кодових” локаціях для Закарпаття – від Карпат до водяної кузні Гамора, історичної пам’ятки XVIII ст.

У зйомках фільму брали участь ковалі Іван Щур та Віктор Куртанич, що працюють у традиціях ковальської школи Закарпаття, що бере свій початок з часів Куштановицької культури 600 – 300 рр.до н.е. (час коли перший метал було оброблено на території сучасної України).

У фільмі звучать гори Карпати як музика, в ляльку перетворюється квадрокоптер, ріка Уж яка не замерзала 30 років перетворюється на льодове дзеркало на якому палає днк, картини оживають і з них виходять міфологічні духи Гонихмарник і Чугайстер, разом з ними оживає siri та оберіг “Квітка”.

Режисер: Євген Забарило
Оператори: Тимофей Шмайда і Alex Art
Композитор: Олександр Кіреєв
Вокал: Олександра Кузнецова
Вбрання та аксесуари: Оксана Василян
Креативні образи: Олеся Cмирнова
Хореографія: студія сучасного танцю “Бліц”
Маски: Ліза Яриновська

Презентації проекту плануються на фестивалі артхаусного кіно у м. Кошице (Словаччина) та у м. Вроцлав (Польща)

На презентацію проекту в Києві – вхід вільний. Акредитація медіа за телефоном – 044 594 10 63.