Radzetskyi plays Radzetskyi

16 листопада о 19:30 в рамках проекту MK Classics (куратор – Тетяна Калініченко) відбудеться концерт “Radzetskyi plays Radzetskyi”.

“Radzetskyi plays Radzetskyi” – унікальна сольна програма Дмитра Радзецького з виконанням музики виключно сімейства Радзецьких: батька Юрія Володимировича (композитора, музичного діяча, викладача Дніпропетровської Академії Музики ім. М.Глінки), брата Сергія Юрійовича (композитора, гітариста, аранжувальника, саунд-продюсера) і саме музика Дмитра Юрійовича.

Твори, виконувані в цих концертах, являють собою приклади сучасної академічної музики, неокласики, неоромантики, джазу, авангарду, алеаторики. У творах широко використовуються розширені гітарні виконавські техніки, що сміливо дають право заявити про новаторство в гітарному мистецтві.

Програма “RADZETSKYI Plays RADZETSKYI”
Юрій Радзецький Сюїта “Учитель танців”, “Круговий танець”, «Листопад», «Диптих”
Сергій Радзецький Сюїта-тріада Посвята Сальвадору Далі
Дмитро Радзецький “Галерея Фосфенів”, Фантазія на тему Ганса Нойзідлера “Танцюємо на вашому святі”

Інформація про музиканта:

Радзецький Дмитро Юрійович – у 2008 році закінчив Дніпропетровську консерваторію ім. М.I.Глінки (класична гітара – клас Ю.Радзецького, композиція – клас В.Мартинюк). У 2011 році – Київський Національний Університет культури і мистецтв (класична гітара – клас професора Андрія Остапенка).

Дипломант Міжнародного конкурсу виконавців на класичній гітарі (Київ, 2005 р.).

Гран-Прі Всеукраїнського конкурсу в номінації класична гітара (Кіровоград, 2006 р.).

Лауреат Міждержавного конкурсу композиторів ім. Л.Ревуцького (Чернігів, 2008 р.).

Виступав в багатьох містах України, Польщі, Росії, Німеччини, Ізраїля, США. Твори Дмитра Радзецького звучали на міжнародних фестивалях, конкурсах і концертах в містах України та Европи. Автор камерних та оркестрових творів, музики до короткометражних стрічок, радіо і телепрограм.

Автор і розробник унікальних 8-ми та 10-ти струнних Радз-гітар, які поєднуют в собі класичну гітару, лютню та контрабас.

Cпівпрацює з ансамблями сучасної академічної музики “Nostri Temporis”, “Ukho Ensemble”, “Sed Contra”, ансамблем старовинної та барочної музики “Luna Ensemble”. Засновник, керівник та диригент єдиного в країні “Українського Імпровізаційного Оркестру”, який працює в жанрах сучасної академічної музики, вільної імпровізації, тощо.

Вартість квитків – 100 грн., студенти та пенсіонери – 50 грн. Реєстрація на концерт за телефоном 044 594 10 63.