Root Fruit Combo. Hot Cats&Cool Chicks

Сухий закон відмінено, велика депресія закінчена, війну виграно! Саме в сорокові роки двадцятого сторіччя почався новий розквіт Америки. Все погане позаду і тепер люди можуть зосередитися на тому, щоб отримувати задоволення! Саме атмосфера свободи 40-х років породила та популяризувала такі стилі, як ритм-н-блюз, мамбо і бі-боп.
Музичний колектив Root Fruit Combo, натхненний великими майстрами своїх жанрів, презентує для вас музично-танцювальне шоу Hot Cats & Cool Chicks, за участі шоу-балету Shiny Stockings.
Ви зануритесь в атмосферу тісних клубів Нью Йорку, де змішувались абсолютно різні стилі музики із найвіддаленіших кутків світу. А вишенькою на торті служили красуні, що танцювали під ці джазові імпровізації. В цих закладах були стерті кордони між сценою, танцмайданчиком та залом. Артисти та відвідувачі вільно переміщувались по цьому простору. Так музикант, що випадково зайшов міг стати учасником музичного джему, а музикант зі сцени міг пуститися в танець.
Саме цей настрій чекає на вас 19 травня, в одному з найкращих музичних клубів Києва Music Space MK.

Учасники Root Fruit Combo:
Олекса Філіппенков – гітара, саксофон, вокал
Юрій Красноглазов – труба, вокал
Олексій Кравченко – фортепіано
В’ячеслав Краснопольський – контрабас, вокал
Фелікс Хрустальов – барабани

Учасниці шоу балету Shiny Stockings:
Ольга Смірнова
Ксенія Смірнова
Оленка Руденко

Квитки: https://parter.ua/ru/root-fruit-combo-hot-cats-cool-chicks?fbclid=IwAR16CWZ3q1ou4YSK50LBm_K-XtMtxCdeIpzClxEfD-e0IyJudd3TvB0WzWE