Rostyslav Voitko Quintet `Gradation`

426-й концерт проекту “Тема з варіаціями. Live 3.0”
Квінтет буде виконувати музику Ростислава Войтка та мелодії таких композиторів як Bill Evans, Joe Henderson, Miles Davis. На концерті прозвучать композиції в різних стилях, а саме swing, post-bop, latin, hip – hop. Загалом, слова якими можна назвати звуки, зіграні на концертах квінтету – українська сучасна імпровізаційна музика.
Музика, яку виконує квінтет написана під враженнями, емоціями та історіями від повсякденного життя. Кожна композиція несе в собі окремі уривки пам’яті, прослухані історії людей та особисті експерименти з музичним мистецтвом. Цього разу концерт називається Gradation (“градація”), що означає поступовий перехід будь в чому: в кольорах, в часах, в просторі, в музичній формі і також і в русі особистостей, так як нічого не стоїть на одному місці. В концерті прозвучить однойменна композиція.

Ростислав Войтко – саксофон
Христина Кірік – бас
Роман Гуменюк – барабани
Микола Зінченко – гітара

Ростислав Войтко лідер власного квінтету та учасник різноманітних проектів в якості сайдмена. Альбом “Above The Crowd” записаний з українськими та іноземними музикантами вийшов в 2018 році на українському “Label WhoAble” .

Вартість квитка: 200 грн.
Квитки можна придбати в клубі “Музичний простір МК” (вул. Б. Хмельницького 57 Б) у день концерту.