Секстет Іллі Єресько

«Совсем стемнело. Фриц и Мари сидели, крепко прижавшись друг к другу, и не смели проронить ни слова. Им чудилось, будто над ними веют тихие крылья и издалека доносится прекрасная музика…»

Ця історія почалася двісті років тому, в 1816-му році, коли з-під пера Ернста Теодора Амадея Гофмана в світ вийшла казка «Лускунчик і Мишачий король». З того часу вона вирушила в свою дивовижну подорож від автора до автора, проникаючи в усі сфери мистецтва. На цьому шляху змінювався сюжет, образ й імена героїв. Але незмінним залишалася атмосфера свята, магії та чудес. 18 грудня 1982 року Маріус Петіпа і Петро Ілліч Чайковський представили, мабуть, найвідомішу інтерпретацію казки – балет «Лускунчик». Завдяки магії танцю та музики герої Гофмана стали символом новорічних свят для дітей і дорослих. У наш час до теми «Лускунчика» Чайковського зверталися оркестр Дюка Еллінгтона, The Classical Jazz Quartet, Едуард Артем’єв і багато інших.

21 грудня свою версію цієї історії представить секстет Іллі Єресько. Музиканти не вперше звертаються до класичної музики (раніше була представлена в серії Класика і Джаз інтерпретація “Картинок з виставки” М. Мусоргського). Цього разу музика Петра Ілліча Чайковського буде виконана в стилі латин-джаз, але будьте певні, ви все одно впізнаєте відомі мелодії Вальсу квітів і Феї Драже!

У цей вечір Дім МК, як і дім доктора Штальбаума двісті років тому, буде приймати гостей. Атмосфера наповниться музикою і передсвятковим очікуванням дива. Спробуйте загадати в цей вечір своє бажання. І воно неодмінно збудеться.

Ілля Єресько – рояль
Деннис Аду – труба
Богдан Гуменюк – саксофон, флейта
Олександр Ємець – контрабас
Роман Яковчук – барабани
Андрій Чайка – перкусія.

Вартість квитків: 200 грн.