Shopping Hour «Блюз міс Шопенгауер»

28 грудня о 20:00 в Домі МК відбудеться 309-й концерт авторського проекту Олексія Когана “Тема з варіаціями. Live 3.0”. У цей вечір Shopping Hour представить програму «Блюз міс Шопенгауер». Нові авторські та народні пісні, присвячені пристрасті, пошуку й вибору. І, звісно, коханню…

Як і завжди, музиканти проекту Shopping Hour порадують слухачів оновленим звучанням та магічною атмосферою. Адже кожний концерт проекту – це задоволення та відпочинок для душі.

У програмі звучатимуть пісні на тексти Марії Бурмаки, Олени Гусейнової, Євгенії Чуприної, Антона Йожика Лейби, Андрійка Вар‘ята та інших.

Україно-сербський проект Shopping Hour – яскраві представники української етно лаунж сцени. Вишукані тембри, особливе бачення світового фольклору, унікальний авторський почерк. Однією з родзинок репертуару є багатомовність: на концертах проекту звучать пісні більш ніж 15-ма мовами світу, серед яких сербська, грузинська, китайська….Дискографія Shopping Hour складається з 4 альбомів, програми проекту звучали на багатьох українських фестивалях, серед яких «Країна мрій» та «Koktebel JAZZ».

Таня Ша – клавішні
Тетяна Радостєва – вокал
Олена Львова – вокал
Ганна Хабаз – бас-гітара
Деніс Караченцев – віолончель, перкусія
Антон Йожик Лейба – перкусія

Вартість квитків – 150 грн

Квитки можна придбати у Домі МК (вул. Б. Хмельницького 57 Б) за 30 хвилин до початку концерту.