Shostakovich – selected IDM works

Ідея назви концерту у тому, що одним із найбільш значних альбомів в історії електронної музики став Selected Ambient Works 85-92 від Aphex Twin. Принципи, закладені у цьому альбомі, лягли в основу роботи над ранніми прелюдіями Дмитра Шостаковича ор.34 – №1, 10, 20 та 23.

Твори Шостаковича прозвучать поруч із композиціями у співавторстві з Антоном Байбаковим, а також треками з останнього альбому Basement Suite. DZ’OB – унікальний колектив з Дніпра, який виконує танцювальну музику на акустичних інструментах. Альбом є своєрідним продовженням ідей барочної сюїти.
————-
DZ’OB заснований у 2014 році Олексієм Бадіним і Максимом Андрухом. Почавши з переосмислення треків Aphex Twin и Squarepusher, DZ’OB випустили два міні-альбоми з авторською музикою: однойменний DZ’OB (2016) та Basement Suite (2017).

Ансамбль провів два всеукраїнські тури на підтримку альбомів, а також став учасником фестивалів Hedonism, Plan B, Atom, Indust, Construction, Docudays, Книжковий Арсенал, Zaporizhzhia Jazzy, Respublica Family Fest, Джаз на Дніпрі, Коктебель Джаз Фест, Via Carpatia, Respublica Fest.

Реліз DZ’OB Basement Suite був визнаний найкращим міні-альбомом 2017 року за версією трьох музичних видань, отримав високу оцінку критиків та експертів.

Спеціально для концертної програми мультиплікатором Микитою Лиськовим, відомим співробітництвом з Дельфіном, підготовлений анімаційний відеоряд.

Склад:
Василь Старшинов, гобой
Сергій Білоконь, кларнет
Олексій Старшинов, фагот
Катрин Коляда-Власова, скрипка
Ірина Лі, альт
Олексій Бадін, віолончель
Максим Андрух, електроніка
Олексій Сосницький, звукорежисер

Кількість посадкових місць обмежена. Зареєструйтеся, будь ласка, за посиланням: https://bouquetstage.com/

*Зверніть увагу, щоб потрапити на концерт, потрібно придбати вхідний квиток на територію заповідника “Софія Київська”. Вартість – 20 грн. (дорослий), 10 грн. (дитячий, пільговий)