Sounds from Henry Mancini

Другий концерт проекту Sounds from … познайомить з творчістю американського диригента і кінокомпозитора Генрі Манчіні. Він написав музику до майже 500 фільмів та серіалів, а також випустив понад 90 альбомів. Його найвідомішими темами стали “The Pink Panther”, “Moon River”, “Breakfast at Tiffany’s”, “Charade Lujon”, “Peter Gunn Theme”, “Baby Elephant Walk”, “The Day Of Wine And Roses”. Генрі Манчіні отримав безпрецедентну кількість нагород: він був номінований 72 рази і отримав 20 премій Греммі, 18 номінацій і 4 “Оскара”, 2 премії “Еммі”, 9 номінацій і один “Золотий глобус”.

Уже хочете дізнатися більше і послухати музику Генрі Манчіні в аранжуваннях Лаури Марті і Наталії Лебедєвої? Тоді чекаємо вас на концерті “Sounds from Henry Mancini”, який відбудеться 10 березня о 19:00 в Домі МК, мистецтво та освіта (вул. Б. Хмельницького 57 Б), концертний зал на 4 поверсі.

Проект Sounds from … – це серія концертів, де кожен виступ – музичний портрет одного з великих джазових виконавців, композиторів. «Намалюють» портрет дует Лаура Марті (вокал) і Наталія Лебедєва (рояль). Вони виконають в авторських аранжуваннях знайомі і мало відомі композиції, розкажуть найцікавіші факти та історії про особу, якій буде присвячений концерт.
Концерти проекту Sounds from … проходять раз на місяць в одну з п’ятниць тижня. Слідкуйте за анонсами.

Вартість квитків – 300 грн.
Квитки можна придбати в Домі МК, мистецтво та освіта (ул.Б. Хмельницького 57 Б) на 4 поверсі за 30 хвилин до початку концерту.

Проект Sounds of … проходить за підтримки молодих українських fashion брендів Sense і Inshi, які доповнять кожен концерт і стануть частиною музичної інтерпретації.