Sounds from Michel Legrand

Проект Sounds from … повертається!
Sounds from … – серія концертів, де кожен виступ це музичний портрет одного з великих джазових виконавців, композиторів у виконанні дуету: Лаури Марті (вокал) і Наталії Лебедєвої (рояль). 8 грудня до дуету приєднається бенд:
Богдан Кравчук – саксофон
Ярослав Товарянський – контрабас
Сергій Юзвик – барабани

Цей концерт проекту поверне нас до невичерпної творчості всесвітньо відомого французького композитора, піаніста, аранжувальника, диригента і співака Мішеля Леграна (Michel Legrand). Він написав музику до більш ніж 200 кінофільмів. Багато з його пісень стали джазовими стандартами серед них “You Must Believe in Spring”, “Watch What Happens”, “The Summer Knows”, “What Are You Doing the Rest of Your Life?”. Мішель Легран володар трьох Оскарів і п’яти премій Греммі.

Музиканти виконають в авторських аранжуваннях знайомі і мало відомі композиції, а Лаура Марті розповість найцікавіші факти та захопливі історії про Мішеля Леграна і його музику. Цей концерт чудова можливість згадати величну та таку знайому музику Леграна та відвідати Sounds from … тим, хто ще не встиг познайомитись з проектом.

Концерт відбудеться 8 грудня о 20:00 у Домі МК (вул. Б. Хмельницького 57 Б).

Вартість квитків – 300 грн.
Квитки можна придбати на parter.ua