«Спадщина вікторіанської епохи»: лекція Олексія Белюсенка

Школа англійської мови Оксфорд Клас, спільно з українським художником Олексієм Белюсенко, починають цикл щотижневих лекцій “BritArtХХ.

Йдеться про унікальну добірку матеріалів з пластичних видів мистецтв (живопис, графіка, скульптура) Великобританії XX століття. Кожна бесіда присвячена окремому напрямку, періоду або групі британського мистецтва і включає в себе не тільки демонстрацію творів, але також коротку історичну довідку про певний час, взаємозв’язки з європейським і американським мистецтвом. Протягом курсу ми з Вами дізнаємося не тільки про те, яким чином британські письменники причетні до появи двох найрезонансніших творів мистецтва ХХ століття – “Чорного квадрата” Малевича і “Фонтану” Дюшана, але й хто з художників поп-арту був розробником обкладинки для “Білого альбому” “Бітлз”, а хто для “Клубу самотніх сердець сержанта Пеппера”.

Зустрічі будуть проходити по вівторках о 19:00.

Перша лекція відбудеться 7 листопада і буде присвячена темі «Спадщина вікторіанської епохи».

Лектор розповість про вікторіанський академізм (Victorian academism); пізній романтизм (late romanticism); історизм (Revivalism); стилі Модерн (Modern style); Ар-Нуво (Art Nouveau). Також повідає про діяльність таких художніх угрупувань: Братство прерафаелітів (PreRaphaelite Brotherhood), Aesthetic Movement, Art and Crafts Movements, The Four (Spook School).

Вартість лекції – 100 грн
Для студентів і пенсіонерів – 50 грн.
Реєстрація за телефоном 044 594 10 63.