Сюзанна Скалска | Воркшоп Out Of Box Thinking

Запрошуємо вас відвідати одноденний воркшоп Сюзанни Скальскої, тренданалітика і бізнес-консультанта з багаторічним досвідом, викладача, куратора конференції Creascope.

Прогнозування трендів стає все більш важливим елементом в довгостроковій стратегії компаній. Так відбувається, тому що інновації – це більше, ніж новий продукт або технологія. Це ідеї тієї чи іншої організації, її культура і спосіб мислення. Це середовище довіри і залучення всіх співробітників. Це прийняття ризиків і помилок. І, в першу чергу, це спільне прагнення рухатися вперед.

У найближчому майбутньому інновації вийдуть за межі технічних розробок і настане час для важливих трансформацій в бізнесі і в житті в цілому. Багато компаній зазнають збитків через нездатність змінюватися і адаптуватися до багатоканальної реальності.

У традиційному наборі дизайн-інструментів майже нічого не залишилося. Можна сміливо сказати, що настала ера пост-дизайну. Потрібно міняти правила гри, створюючи нові інструменти. Для цього важливо вибратися з коробки, яка обмежує наше мислення.

Аналіз трендів і накладання їх на інноваційне мислення – це нова дисципліна в креативному бізнесі. Але які методи і інструменти ми можемо використовувати для ідентифікації трендів і застосування їх в бізнесі?

Один з методів, який застосують в роботі Сюзанна Скалска – це «3-ий горизонт», який дозволяє системно проаналізувати різні фактори, пов’язані з певною темою. Змінюючи кут зору можна побачити безліч нових контекстів і можливостей.


Воркшоп буде корисний стратегам, R&D директорам, продакт-менеджерам, стратегічним дизайнерам, промисловим дизайнерам, архітекторам.


Кількість учасників: 25 осіб.

Вартість: 3 500 гривень

Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2xieqnj

Додаткова інформація за телефонами:
+38 067 239 60 06, +38 067 320 18 69, +38 050 312 90 89

Або електронною поштою: ts@creapro.ua, oy@creapro.ua.